Ryki: Zatrzymany za kradzież motocykla

Data dodania: 11 sierpień 2014

[center] W ręce ryckich policjantów wpadł mieszkaniec powiatu puławskiego. Mężczyzna dwa tygodnie wcześniej ukradł motor na terenie gminy Ułęż. Pokrzywdzony oszacował straty na kwotę ponad 4000 złotych. Za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w nocy z 20 na 21 lipca br. w miejscowości Sobieszyn w gminie Ułęż. Sprawca dostał się na podwórko jednej z posesji. Pod wiatą stał motor m-ki Yamaha. Okazał się łakomym kąskiem dla złodzieja. Pokrzywdzony oszacował straty na kwotę 4500 złotych.

Ryccy policjanci otrzymali informację , że skradziony motor stoi na jednej w posesji na terenie powiatu puławskiego. Na miejsce niezwłocznie pojechali kryminalni, gdzie ujawnili częściowo już rozebrany motocykl. Sprawcą kradzieży okazał się być 19-letni mieszkaniec powiatu puławskiego. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

19-latek usłyszał już zarzuty, do których przyznał się oraz wyraził chęć dobrowolnego poddania się karze. Kradzież zgodnie z kodeksem karnym zagrożona jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

[/center]

J.W.

designed by know-line.pl