Sceny dla dorosłych, czyli sztuka kochania 1 marca w Lublinie

Data dodania: 26 styczeń 2020
Sceny dla dorosłych, czyli sztuka kochania 1 marca w Lublinie

Spektakl – „Sceny dla dorosłych, czyli sztuka kochania”

Obsada – Katarzyna Skrzynecka, Piotr Gąsowski, Magdalena Margulewicz, Jakub Przebindowski,

Miejsce – Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie – Centrum Kongresowe ul. Akademicka

Termin – 1 marca 2020 godz. 16.00

Cena –  110 zł

https://biletyna.pl/spektakl/Sceny-dla-doroslych-czyli-sztuka-Kochania/Lublin

 

SCENY DLA DOROSŁYCH” – brawurowa komedia w gwiazdorskiej obsadzie mistrzów scenicznego humoru.

Jak wiadomo, na ekranie czy na scenie, momenty muszą być. Na tematy męsko-damskie można rozmawiać bardzo pikantnie, uroczo frywolnie, a w tym spektaklu przede wszystkim z ogromnym poczuciem humoru! To dwie i pół godziny serdecznego śmiechu w aurze niezwykle apetycznego seksapilu. „Sceny dla dorosłych”, to współczesna komedia na czworo aktorów, w której w sposób dowcipny i pikantny potraktowano wiele z tajemnic ars amandi, kompleksów, popędów i marzeń erotycznych.

Autorem jest Zbigniew Książek a muzykę do pojawiających się tam piosenek skomponował Jakub Przebindowski.  W rolach głównych występują: – Katarzyna Skrzynecka, Magdalena Margulewicz, Piotr Gąsowski, Jakub Przebindowski. Czwórka aktorów ma tu nie lada zadanie, ponieważ w trakcie przedstawienia każdy z nich wciela się w kilka różnych postaci.

„Trochę wstydzimy się rozmawiać o seksie, ale oglądać i podglądać uwielbiamy. Tytuł sztuki jest prowokujący, opowiadamy o grupie szczególnych ludzi, trochę dewiantów, trochę neurasteników, totalnie pogubionych w życiu z powodów seksu. Sam temat nie jest nowością. W sztuce przyglądamy się układom dwójkowym z dużym poczuciem humoru, przymrużeniem oka, dowcipem, ale i wielką dobrocią dla ludzi.” – Jakub Przebindowski.

Dodatkową atrakcją przedstawienia jest włączanie przez aktorów do gry publiczności. Prowokowani stale i zaskakiwani widzowie doskonale się bawią!

designed by know-line.pl