Sekta Denta w Domu Złotnika na otwarcie "Jazz’u u Złotnika"

Data dodania: 24 czerwiec 2016
""
 
W najbliższy PIĄTEK w Domu u Złotnika zagra SEKTA DENTA ! ! ! Prog-Jazz-Me(n)tal w najlepszym wydaniu. 7-osobowa grupa muzyków tworząca zespół (oczywiście z Sekcją Dętą w składzie) tworzy unikalne w skali kraju brzmienie, które cechuje eklektyzm gatunkowy, wysoka dynamika kompozycji i zaskakiwanie słuchacza formą muzyczną. Zespół ma na koncie tytuł laureata Famy 2014 w Świnoujściu, współpracę z takimi muzykami jak min.: Marcin Cichy (Skalpel), Jacek "Budyń" Szymkiewicz (Pogodno), a ostatnimi czasy reprezentował nasze miasto we Wrocławiu podczas prezentacji Lublina podczas EJC 2016.

Koncert będzie miał charakter inauguracyjny, jako że zespół w piątkowy wieczór otworzy serię spotkań z muzyką improwizowaną na żywo pod nazwą"Jazz u Złotnika". Więcej szczegółów zdradzimy już wkrótce (oczywiście pierwsi szczegółów dowiedzą się szczęśliwcy, którzy przybędą na piątkowy koncert;), ale możecie być pewni, że spotkania będą na najwyższym poziomie jak wszystko czemu Złotnik patronuje.

Także nie wahajcie się, dzwońcie do pubu i róbcie rezerwacje ! ! ! Kto bywa w Domu Złotnika, wie że o wolne miejsce w weekendy nie jest łatwo, szczególnie jeżeli dzieje się coś naprawdę WYJĄTKOWEGO! Ci którzy nie znają SEKTY DENTA odsyłamy na oficjalną stronę, można tam pokosztować twórczości grupy. Smacznego!

http://sektadenta.bandcamp.com/

Wjazd: 0zł

designed by net-line.pl