SForce Lublin #3

Data dodania: 07 marzec 2023
SForce Lublin #3

Już 15 marca 2023 r. o godzinie 18.00 wspólnie z VRP Consulting zapraszamy na SForce – Lublin Salesforce Meetup #3 do Pubu Trybunalska, ul. Rynek 4 (na Starym Mieście) w Lublinie.

 

Uczestnictwo w spotkaniu jest bezpłatne, wejście za okazaniem biletu, który można pobrać przez Evenea: https://app.evenea.pl/event/sforcelublin3/ 

 

PRZEBIEG WYDARZENIA:

  • 17:30 – 18:00 Rejestracja uczestników, sprawdzenie biletów (trzeba wejść do sali na 2 piętrze)
  • 18:00 – 18:15 Otwarcie wydarzenia i przywitanie uczestników
 • 18:15 – 18:45 Prezentacja nr 1: Consent Management in Salesforce – Data model / Implementation Example – Piotr Dziedzic
  • 18:45 – 18:50 Przerwa
 • 18:50 – 19:20 Prezentacja nr 2: Solutions in NPSP that you won’t see in other clouds. – Mateusz Twarożek
  • 19:20 – 19:30 Przerwa
 • 19:30 – 20:00 Prezentacja nr 3: Record-Level Access – co się kryje pod spodem? – Jakub Jaworski
 • 20:00 Networking przy piwie i cateringu

 

ZAPLANOWALIŚMY 3 MERYTORYCZNE PREZENTACJE:

 1. Consent Management in Salesforce – Data model / Implementation Example – Piotr Dziedzic – Rozwijające się firmy potrzebują platformy zarządzania zgodami marketingowymi, która automatycznie pozostaje aktywna i może służyć jako uniwersalne źródło informacji. Model zarządzania danymi klientów zbudowany na platformie Salesforce pomaga im pozostać w zgodzie z prawnymi regulacjami takimi jak GDPR, RODO, Blue Shield. Piotr Dziedzic opowie o wdrożeniu tego typu platformy u jednego ze swoich klientów, o tym jak wygląda struktura potrzebnych do tego obiektów, oraz jakie kanały pozyskiwania informacji mogą być stworzone. Dowiecie się jak zgody mogą wpływać na codzienne życie zespołów pracujących z Salesforcem oraz co oznacza przyslugujące klientom „prawo do bycia zapomnianym”.
 2. Solutions in NPSP that you won’t see in other clouds – Mateusz Twarożek – Rozwiązania w NPSP, których nie zobaczysz w innych chmurach – podczas prelekcji zostaną przedstawione funkcjonalności prosto z Non-profit Success Pack. Poznasz między innymi Engagement Plan, Gift Entry albo Address verification. Zbudujemy rodzinę w Salesforce, pozatrudniamy ich w różnych firma i dokonamy dotacji, które ciekawie wpłyną na ich obraz w naszym orgu. Oraz dowiesz się po co organizacji non-profit tyle rollupów i jedno narzędzie rodem z DOS’a.
 3. Record-Level Access – co się kryje pod spodem? – Jakub Jaworski – Zbudowanie odpowiedniej struktury dostępu do danych niejednokrotnie stanowi spore wyzwanie, zwłaszcza gdy firma dla której tworzony jest system posiada wielopoziomową hierarchię pracowników. W tej prezentacji Jakub Jaworski omówi zagadnienia związane z dostępem do danych w Salesforce zarówno z perspektywy użytkownika jak i developera, oraz wyjaśni jakie tabele tworzone są w bazie danych za sprawą przyznawania użytkownikom dostępu do rekordów.

 

KOGO USŁYSZYMY? 

  1. Piotr Dziedzic – Head of Salesforce Solution Achitecture CEE w VRP Consulting, architekt rozwiazań z ponad 8 letnim doświadczeniem. Posiada 15 certyfikatów Salesforce. Zajmuje się projektowaniem i tworzeniem kompleksowych rozwiazań funkcjonalnych uszytych na miare potrzeb klientow. Prowadzi w firmie praktyke analityki biznesowej. Entuzjasta zwinnych metodyk prowadzenia projektów jak rowniez samoorganizacji zespołów. Poza rozwojem w obszarze Salesforce Piotr interesuje się zarzadzaniem, ukończył studia MBA oraz uzyskal certyfikacje ITIL, PRINCE2, Agile PM. W wolnych chwilach gracz kolekcjonerskich gier karcianych.
 • Mateusz Twarożek – Mateusz is a Head of Salesforce Admins CEE and a Nonprofit QuickStart Implementation Specialist at VRP Consulting. He makes sure our customers get solutions that help with their key issues and meet their needs. Thanks to his Salesforce knowledge and expertise, as well as his amazing communication skills, he’s able to propose solutions that improve organizations’ processes and increase their potential.
 • Jakub  Jaworski – Salesforce Developer w VRP Consulting z niemal czteroletnim doświadczeniem na tym stanowisku. Posiada 6 certyfikatów Salesforce. Zajmuje się budowaniem i rozwijaniem systemów biznesowych na potrzeby międzynarodowych klientów. Wolne chwile poświęca tworzeniu muzyki i graniu na gitarze.

 

Sponsorem wydarzenia jest firma VRP Consulting. 

 

WAŻNE INFORMACJE:

 1. Prosimy aby na wydarzenie rejestrowały się jedynie osoby, które są pewne, że będą mogły wziąć udział.
 2. Sprawdzenie biletów odbywa się na parterze budynku od godziny 17:30.
 3. Vouchery na napoje na barze otrzyma pierwsze 70 osób, które pojawi się na wydarzeniu. Prosimy o punktualność.
 4. Przebywając na obiekcie prosimy o stosowanie się do instrukcji Organizatora, pracowników firmy VRP Consulting oraz obsługi lokalu.
designed by know-line.pl