Smaczna majówka z food truckami w Lublinie

Data dodania: 09 maj 2023
Smaczna majówka z food truckami w Lublinie

Przed mieszkańcami Lublina najsmaczniejszy event tej wiosny. Już 19 maja startuje tu wiosenny zlot food trucków. Pasjonaci kulinariów na czterech kółkach przez cały weekend będą karmić mieszkańców w „restauracji” pod chmurką. Na zlot food trucków zapraszają FUTRAKI.

Kulinarne miasteczko stanie pod centrum handlowym Felicity Lublin. Kucharze będą karmić spragnionych plenerowych eventów mieszkańców przez trzy dni od 19 – 21 maja. W piknikowej atmosferze będzie można spróbować dań z co najmniej czterech kontynentów!

Nie zabraknie potraw kuchni orientalnej, bałkańskiej, śródziemnomorskiej, a także królujących na wszystkich eventach – amerykańskich burgerów i belgijskich frytek. Organizatorzy zapewnią także słodkie przekąski, kawę oraz zimne napoje.

Eventy „foodtruckowe” wpisały się już na stałe w mapę miejskich wydarzeń na świeżym powietrzu. Oryginalne dania z różnych stron świata, nieoczywiste smaki i nęcące zapachy przyciągają całe rodziny.

Organizatorem zlotu jest organizacja FUTRAKI, która skupia kilkuset właścicieli food trucków, wyselekcjonowanych pod względem jakości.

Wszystkie potrawy przygotowywane są ze świeżych, sezonowych produktów.

Zlot odbędzie się obok Felicity Lublin przy Al. Witosa w Lublinie.

Wstęp na wydarzenie jest wolny.

 

Godziny otwarcia:

Piątek: 15:00- 21:00
Sobota: 12:00-21:00
Niedziela 12:00-20:00

 

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/592530749506297

designed by know-line.pl