Spektakl "Faust. Więcej światła"!

Data dodania: 14 marzec 2017
Teatr ITP zaprasza na kolejne spotkanie ze spektaklem "Faust. Więcej światła"!

Terminy grania spektaklu:

24 III (piątek) godz. 19.00
25 III (sobota) godz. 19.00
26 III (niedziela) godz. 19.00

Miejsce:

KUL CTW-02

"Faust. Więcej światła!" to historia ambitnego reżysera, który pragnąc być ciągle na szczycie sławy poświęci wiele. Reżyserując widowisko będące barokową interpretacją "Fausta" J. H. Goethego nie zauważa, że sam zaczyna kroczyć jego śladami.
Wydaje się, że odpowiedź w kwestii granic naszej wolności jest znana – jednak każdy człowiek musi się sam przekonać o zgubnych losach złych decyzji. Świat Goethego, współczesny teatr i ponadczasowa przestrzeń niebiańsko-piekielna w miarę rozwoju akcji zaczynają się przenikać… Tak jak w życiu.

scenariusz – Adam Łoniewski
reżyseria – ks. Mariusz Lach sdb
muzyka – Marzena Lamch-Łoniewska
przygotowanie wokalne zespołu – Urszula Kasprzak-Wąsowska
choreografia – Justyna Kociuba
projekty kostiumów – Małgorzata Adamczyk
projekt plakatu – Marta Zbańska

występują: Boruch Aleksandra, Bożko Łukasz, Czajka Anna Maria, Grzeszczyk Barbara, Jakóbczyk Piotr, Jaros Monika, Kwiatek Sebastian, Laskowska Julia, Lisowski Mariusz, Marcinkowska Anna, Modrzejewska Miriam, Palak Wioletta, Pudło Grzegorz, Redko Ela, Sabak Martyna, Szymkiewicz Kinga, Anna Kłos, Jan Barycki, Jan Filip, Klara Frąkała, Dagmara Winiarczyk, Kamil Kanadys, Krzysztof Kantyka

Rezerwacje:

Z racji tego, że nasze spektakle grane są w stosunkowo małej sali (CTW-02) – stąd liczba miejsc na każdym przedstawieniu jest mała i ściśle ograniczona.

KONIECZNA jest wcześniejsza rezerwacja i ODBIÓR wejściówek-zaproszeń.

Aby zarezerwować wejściówki należy wysłać zgłoszenie z podaniem tytułu, ilości osób, daty i godziny spektaklu pod adres: teatritp2001@gmail.com

Następnie skontaktuje się z Państwem osoba odpowiedzialna za rezerwację w naszym teatrze i poinformuje o sposobie odbioru wejściówek.

UWAGA! Wejściówki muszą być odebrane najpóźniej 2 dni przed spektaklem. Gdy nie zostaną one odebrane w terminie – rezerwacje przepadają.

Terminy i sposób odbioru – zostanie Państwu wysłany e-mailem.
Proponowana ofiara za wejściówkę – 15-20 zł

designed by net-line.pl