Spotkanie z mieszkańcami Czubów Północnych

Data dodania: 21 październik 2022
Spotkanie z mieszkańcami Czubów Północnych

przypominamy o spotkaniu z mieszkańcami dzielnicy Czuby Północne zaplanowanym na 24 października. Jest to trzynaste i ostatnie spotkanie w ramach pierwszego etapu projektu „Plan dla Dzielnic”. Osoby chcące zabrać głos w dyskusji proszone są o zgłoszenie tego zamiaru poprzez formularz online lub telefonicznie. Czas zgłaszania udziału w rozmowach wydłużono do niedzieli (23 października).

 

Spotkanie poświęcone sprawom i potrzebom mieszkańców dzielnicy Czuby Północne odbędzie się w poniedziałek (24 października), w Szkole Podstawowej nr 28 im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej przy ul. Radości 13. Debata rozpocznie się o godz. 17.00.

 

Osoby chcące zabrać głos w dyskusji proszone są o zgłoszenie udziału w spotkaniu. Taka formuła pozwala na wcześniejsze przygotowanie szczegółowych informacji na dany temat oraz obecność na spotkaniu pracowników urzędu odpowiedzialnych za poszczególne obszary. Termin zarejestrowania udziału w dyskusji został wydłużony do niedzieli (23 października), do północy. Zgłoszenia przyjmowane są poprzez formularz zamieszczony na stronie www.plandladzielnic.lublin.eu lub telefonicznie (81 466 25 54). Mieszkańcy, którzy nie zgłoszą potrzeby zabrania głosu mogą uczestniczyć w spotkaniu w roli słuchaczy.

 

Osoby, które nie mogą bezpośrednio uczestniczyć w spotkaniach, będą miały możliwość obejrzeć transmisję na miejskim kanale YouTube. Relacje ze spotkań i materiały informacyjne publikowane są na stronie www.plandladzielnic.lublin.eu.

designed by know-line.pl