Sprawcy rozboju na ul. Głębokiej zatrzymani

Data dodania: 24 wrzesień 2015

[b]Policyjni wywiadowcy z KMP w Lublinie podczas pościgu zatrzymali dwóch sprawców rozboju. Napastnicy zaatakowali 47-letniego mężczyznę we wtorek na ul. Głębokiej. Przewrócili go na ziemię i zabrali teczkę z palmtopem o wartości około 4 tysięcy złotych. Okazali się nimi dwaj mieszkańcy Lubina w wieku 19 i 33-lat. Policjanci ustalili, że zatrzymany 33-latek w miniony piątek włamał się do samochodu i ukradł saszetkę z ponad 15 tysięcy złotych. Sprawcom grozi do 12 lat pozbawienia wolności.[/b]

Do rozboju doszło we wtorek o godzinie 16 przy ul. Głębokiej. Dwaj mężczyźni zaatakowali 47-latka, przewrócili na ziemię i zabrali teczkę z palmtopem. Powiadomieni o zdarzeniu policjanci natychmiast rozpoczęli penetrację terenu za sprawcami. Obaj napastnicy zostali zatrzymani przez policyjnych wywiadowców z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie. To 19 i 33-latek – mieszkańcy Lublina. Kryminalni z IV komisariatu przedstawili już zarzuty rozboju. Komputer został odzyskany.

Policjanci z II komisariatu ustalili, że zatrzymany 33-latek w miniony piątek włamał się do samochodu i ukradł saszetkę z ponad 15 tysięcy złotych. Mężczyzna przyznał się do winy. W przeszłości był już karany za przestępstwa przeciwko mieniu. Sprawcom grozi do 12 lat pozbawienia wolności.

AF.

designed by net-line.pl