Środowe szaleństwo cenowe w Cinema City!

Data dodania: 11 wrzesień 2012

Środa stanie się ulubionym dniem kinomaniaków! Już od 12 września, w każdą środę we wszystkich kinach Cinema City obowiązywać będzie CENA SPECJALNA na wszystkie filmy z repertuaru. W środy cena biletu na seanse 2D wynosić będzie zaledwie 14 zł, natomiast filmy w 3D będzie można oglądać za jedyne 17 zł (+ opłata 3D). Kinomaniacy oszaleją ze szczęścia. Jeszcze więcej filmów w SPECJALNYCH CENACH?! Tylko w Cinema City!

Wrześniowy repertuar Cinema City aż huczy od światowych premier. W najbliższą środę – 12 września – w repertuarze kin znajdziemy między innymi megaprodukcję Lena Wisemana – „Pamięć absolutna” oraz kolejną część kasowej trylogii – „Dziedzictwo Bourne’a”. Spektakularne pościgi, trzymająca w napięciu fabuła oraz najlepsi hollywoodzcy aktorzy gwarantują emocje na najwyższym poziomie! A to wszystko w środowej, niższej cenie.

Z kolei na widzów szukających romantycznych uniesień czeka przezabawna komedia Woodego Allena „Zakochani w Rzymie” oraz porywające love story – osadzone w oszałamiających wizualnie realiach alternatywnego wszechświata – „Odwróceni Zakochani”. To nie wszystko! W środowym repertuarze kin Cinema City nie zabraknie także propozycji dla najmłodszych kinomaniaków. Na srebrnych ekranach szaleją zwariowane nowojorskie zwierzaki z „Madagaskar 3” oraz bohaterowie z „Epoki Lodowcowej 4: Wędrówka kontynentów”. Na milusińskich czeka także niezwykła przygoda rudowłosej księżniczki – „Merida Waleczna” oraz wyprawa wraz z wróżkami do zaczarowanego Zimowego Lasu – „Dzwoneczek i sekret magicznych skrzydeł 3D”. Kinomaniacy pokochają środy z Cinema City!

Cinema City zaprasza do skorzystania z środowej CENY SPECJALNEJ na wszystkie filmy z repertuaru. Wyjątkowe filmy w wyjątkowej cenie już w najbliższą środę!

designed by know-line.pl