Start Lublin zagra dla Lenki Komeckiej

Data dodania: 04 luty 2016

Start Lublin w sobotę o godzinie 18 zagra z Asseco Gdynia. Będzie to wyjątkowe spotkanie, bowiem zagramy dla Lenki Komeckiej, która ma złośliwego raka mózgu (glejak wielopostaciowy). Podczas meczu będzie prowadzona zbiórka pieniędzy, a nasz klub przekaże koszykarskie gadżety na licytację.

Rodzice 5-latki zbierali pieniądze na konsultację w Hanowerze (21 grudnia) – udało się zebrać wystarczającą kwotę, jednak leczenie zakończyło się niepowodzeniem. Teraz je kontynuują. Choroba dziewczynki postępuje niezwykle szybko. Lekarze w Polsce wyczerpali możliwości leczenia, dlatego rodzicie szukali ratunku na całym świecie. O pomoc medyczną zwrócili się do wielu klinik i szpitali, jednak na ich apel pozytywnie odpowiedziała jedynie klinika w Hanowerze. Cały czas potrzebne są pieniądze na ratowanie życia Lenki.

Więcej można przeczytać na naszej stronie pod linkiem: http://www.startlublin.pl/aktualnosci/z-asseco-gramy-dla-lenki-komeckiej. Proszę o nagłośnienie akcji – liczy się bowiem każda zebrana złotówka.

Jednocześnie rozpoczęliśmy sprzedaż biletów na to spotkanie. Wejściówki można kupować poprzez stronę internetową http://startlublin.ticketik.pl/. Bilety będzie można nabyć również w siedzibie klubu przy ulicy Montażowej 16 od 2 lutego (wtorek) do 5 lutego (piątek) w godzinach 8.30-16.

Harmonogram pracy kas w hali Globus wygląda następująco:

4 lutego (czwartek) – kasa nr 1 w godzinach 14-19;
5 lutego (piątek) – kasa nr 1 w godzinach 14-19;
6 lutego (sobota) – wszystkie kasy od godziny 15.

designed by net-line.pl