Startuje sezon motocrossowy

Data dodania: 01 kwiecień 2016

[b]Sezon motocrossowy czas zacząć. Pierwszymi zawodami MX będzie premierowa runda Międzynarodowych Mistrzostw Lubelszczyzny, na którą zapraszają KM Cross Lublin i Miasto Lublin. Pierwsza odsłona cyklu, który w tym roku będzie się składał z sześciu zawodów odbędzie się w niedzielę (3 kwietnia) o godz. 12 na torze motocrossowym w Karolinie (okolice Łęcznej).[/b]

Z uwagi na fakt, że będą to jedne z pierwszych zawodów motocrossowych w Europie Środkowo-Wschodniej na maszynie startowej staną najlepsi zawodnicy z Polski i czołowi rajderzy ze Wschodu. Swój udział zapowiedzieli m.in. bracia: Łukasz i Karol Kędzierscy, Karolina Liszewska, Maciej Więckowski, Kamil Osieleniec, Dominik Małecki, Wiktor Małecki czy Arkadiusz Mańk. Takiej obsady nie powstydziłby się zawody rangi mistrzostw Polski.

Pierwsza runda MML przyciąga najszybszych zawodników, ponieważ na najlepszych czekają atrakcyjne nagrody od sponsorów: firm domlublin.pl oraz BMmotors. Najszybszy zawodnik w najmocniejsze klasie open A może liczyć na 1000 zł. Pula nagród w tej klasie wyniesie natomiast 2500 zł. Dodatkowo w innych klasach zawodnicy otrzymają nagrody rzeczowe.

designed by net-line.pl