Strefa Innych Brzmień prezentuje | Koncert Karbido & Andruchowycz

Data dodania: 13 maj 2015

[b]The Fruitcakes[/b] – Zespół Karbido i pisarz Jurij Andruchowycz współpracują od 2005 r. Aktywny udział w historycznym przełomie, doświadczenie zmian dokonujących się w ostatnim czasie w Ukrainie, rozbudzony radykalizm spojrzenia na muzyczny eksperyment z materią literacką, wreszcie – permanentne podróże autorów do istotnych miejsc naszego globu – oto geneza nowego projektu Jurija Andruchowycza i Karbido pt. „Atlas Estremo”. Tym razem, poetycko spreparowana proza z książki Andruchowycza pt. „Leksykon miast intymnych” stała się szkieletem dla avant-punk-jazzowej eskapady na perkusję, bas i saksofon. „Atlas Estremo” to autorska podróż dookoła świata wspomnień, fascynacji i rozczarowań.
karbido.com

[b]Strefa Innych Brzmień[/b]
Festiwal Inne Brzmienia, jak co roku odbędzie się w lipcu. Zależy nam jednak na całorocznym prezentowaniu unikalnych, interesujących i niezwykłych artystów, którzy wpisują się w nasze rozumienie innych brzmień. W tym celu powstała Strefa Innych Brzmień. Ma ona charakter ruchomy, można rzec wędrowny. Nie chcemy zamykać się ani w konkretnej stylistyce, ani w konkretnym miejscu. Zależy nam przede wszystkim na tym, aby dobra muzyka pojawiała się w Lublinie, a inne brzmienia słychać było regularnie.

[b]Kiedy:[/b] 20 maja 2015, godz. 19.00
[b]Gdzie:[/b] Warsztaty Kultury w Lublinie, ul. Grodzka 5a
[b]Wstęp:[/b] 20 zł – sprzedaż biletów w siedzibie Warsztatów Kultury od 13 maja w godz. 10.00-16.00. Płatność wyłącznie gotówką.

designed by know-line.pl