Styczniowe Poranki o 12.00 w Multikinie z kultowymi „Pingwinami z Madagaskaru”

Data dodania: 08 styczeń 2015

[center]W styczniu br. w każdą sobotę i niedzielę Multikino zaprasza wszystkie dzieci powyżej 5. lat na Poranki w Multikinie. Tuż przed wyczekiwaną premierą kinowej wersji, najmłodsi kinomani będą mogli zobaczyć przygody Skippera, Kowalskiego, Szeregowego i Rico w kultowym serialu – „Pingwiny z Madagaskaru”. Zanim zobaczycie film przyjdźcie do jednego z 28 kin sieci Multikino.

Poranki o godzinie 12.00 to pokazy bajek adresowane do dzieci powyżej 5. roku życia. Są one doskonałą formą spędzania wolnego czasu. Dzieci mają możliwość obejrzenia swoich ulubionych bohaterów na wielkim ekranie oraz dodatkowo w wybranych kinach skorzystać z licznych atrakcji.

30 stycznia 2015 r. na ekrany kin trafi pełnometrażowy film „Pingwiny
z Madagaskaru”, a od 10 stycznia Multikino wraz z Nickelodeonem i wytwórnią DreamWorks zaprasza najmłodszych kinomanów do świata czwórki zabawnych pingwinów w ramach Poranków o godz. 12.00.

„Pingwiny z Madagaskaru” to serial animowany, będący kontynuacją przygód czterech pingwinów znanych widzom z obu części kinowego hitu „Madagaskar”. Skipper to urodzony dowódca i lider wesołej gromadki. Kowalski to główny strateg, mózg każdej tajnej operacji. Rico to specjalista od zadań specjalnych, a Szeregowy to najniższy rangą spośród tytułowych pingwinów. Oczywiście oprócz czwórki głównych bohaterów, nowojorskie zoo zamieszkują również inne zwierzęta, m.in. lemury. Na ich czele stoi samozwańczy Król Julian, który kiedy tylko może stara się pokrzyżować plany pingwinów. Szczegółowy repertuar:

  10-11 stycznia, godz.: 12.00  
PINGWINY Z MADAGASKARU Powrót zemsty Doktora Bulgota cz. 1. 22
Powrót zemsty Doktora Bulgota cz. 2. 22
Kura Mózgowa 22
  czas trwania 66 min

 

  17-18 stycznia, godz.: 12.00  
PINGWINY Z MADAGASKARU Powrót zemsty Doktora Bulgota cz. 1. 22
Powrót zemsty Doktora Bulgota cz. 2. 22
Gracja na Lodzie, Podkopany dołek 22
  czas trwania 66 min

 

  24-25 stycznia, godz.: 12.00  
PINGWINY Z MADAGASKARU Ja król, Szeregowy i fabryka cuksów 22
Najlepszy wróg, Noc Wezuwiuszów 22
Operacja: Jednorożec apokalipsy 22
  czas trwania 66 min

Styczniowe Poranki o 12.00 odbędą się w wybranych kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lubin, Olsztyn, Poznań Malta, Poznań 51, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Tychy, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Warszawa Złote Tarasy, Warszawa Wola, Włocławek, Wrocław Arkady, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze, Łódź Silver Screen.

Bilet w cenie 12 zł już dziś można nabyć we wszystkich kasach biletowych kin sieci Multikino i Silver Screen Łódź oraz na stronie www.multikino.pl.

Poranki i ofert dla Przedszkoli
W tygodniu, od poniedziałku do piątku, istnieje możliwość zorganizowana Poranków dla grup przedszkolnych (minimalna grupa to 20 dzieci).

Więcej o Porankach na http://multikino.pl/pl/wydarzenia/dzieci/
[/center]

designed by know-line.pl