Summer Fitness, czyli letnie treningi na dachu Tarasów Zamkowych

Data dodania: 16 lipiec 2015

[b]Bezpłatne zajęcia fitness, pożywne koktajle proteinowe, orzeźwiające napoje i wiele innych atrakcji – wszystko to czekać będzie na odwiedzających Tarasy Zamkowe już w najbliższy weekend, 18-19 lipca.[/b]

Summer Fitness na dachu Tarasów Zamkowych to doskonała okazja dla wszystkich miłośników sportowego trybu życia, aby aktywnie spędzić czas w dość niecodziennej scenerii. Instruktorzy klubu !CON Fitness oprócz popularnych treningów poprowadzą zajęcia, które już niebawem będą dostępne w ich regularnym grafiku. Po ciężkim treningu będzie można orzeźwić się darmową lemoniadą, a także mrożoną kawą i herbatą. Z kolei o godz. 21 00 organizatorzy zapraszają na after party do klubu Enjoy Club & Bowling.

Summer Fitness na dachu Tarasów Zamkowych odbędzie się 18-19 lipca w godz. 10.00 – 15.00. Udział we wszystkich treningach jest bezpłatny. Na zajęcia AIRFIT należy dokonać wcześniejszego zapisu poprzez oficjalną stronę !CON Fitness: https://icon-fitness-lublin.cms.efitness.com.pl/kalendarz-zajec. Na pozostałe treningi zapisy nie obowiązują.

#1C

designed by net-line.pl