Świdnik: Kto ich rozpoznaje?

Data dodania: 28 maj 2015

[b]Świdniccy policjanci ustalają tożsamość dwóch mężczyzn, którzy mogą mieć związek z włamaniami do mieszkań. Ich wizerunek zarejestrowały kamery monitoringu zainstalowanego w jednym z bloków. Włamywacze wchodzili do mieszkań pod nieobecność domowników. Zabierali pieniądze, biżuterię, elektronarzędzia i sprzęt komputerowy. Łączne straty to kwota blisko 13 tys. złotych. Osoby, które rozpoznają mężczyzn widniejących na nagraniu prosimy o kontakt z Policją pod nr (081) 749-42-10 lub alarmowy 997. Niewykluczone, że są to ci sami mężczyźni, których poszukują także zamojscy policjanci. W ostatnim czasie doszło tam do kilku włamań.[/b]

Świdniccy policjanci prowadzą postępowanie w sprawie włamań do mieszkań, które miały miejsce jeszcze w ubiegłym roku na terenie miasta. Sprawca lub sprawcy, pod nieobecność domowników, niszczyli wkładkę zamka drzwi wejściowych i wchodzili do mieszkania. Ich łupem padały pieniądze, biżuteria, elektronarzędzia i sprzęt komputerowy. Łączne straty to kwota blisko 13 tys. złotych.

Prowadząc postępowanie mundurowi dotarli do prywatnego nagrania z wewnętrznej kamery zamontowanej na klatce schodowej jednego z bloków. Na nagraniu widać dwóch mężczyzn, którzy mogą mieć związek z tymi włamaniami. Osoby, które rozpoznają mężczyzn widniejących na nagraniu prosimy o kontakt z Policją pod nr (081) 749-42-10 lub alarmowy 997.

Niewykluczone, że są to ci sami mężczyźni, których poszukują także zamojscy policjanci. W ostatnim czasie doszło tam do włamań na terenie osiedla Zamoyskiego, Wyszyńskiego oraz ul. Lwowskiej i Wiejskiej.

#1C

designed by net-line.pl