Świdnik: Nieudolny złodziej. Kto go rozpoznaje?

Data dodania: 23 czerwiec 2015

[b]Świdniccy policjanci poszukują mężczyzny, który wczoraj w jednym ze sklepów jubilerskich w mieście chciał ukraść paletę ze złotą biżuterią o wartości blisko 35 tysięcy złotych. Na przeszkodzie stanęły mu jednak schody, na których w trakcie ucieczki przewrócił się, gubiąc wyrwany pracownicy łup. Ktokolwiek rozpoznaje tego mężczyznę, proszony jest o kontakt z Policją w Świdniku.[/b]

Wczoraj oficer dyżurny świdnickiej komendy został zaalarmowany o kradzieży w jednym ze sklepów jubilerskich w mieście. Jak ustalili na miejscu policjanci, około godz. 13.00 do sklepu wszedł mężczyzna i poprosił o pokazanie palety ze złotymi łańcuszkami. Po obejrzeniu biżuterii, klient wyszedł ze sklepu nie dokonując zakupu. Po pewnym czasie wrócił tam ponownie i poprosił o pokazanie wcześniej oglądanej palety. Kiedy pracownica podała mu biżuterię, wyrwał paletę z jej rąk i rzucił się do ucieczki. Złodziej biegnąc w stronę wyjścia potknął się na schodach przewracając się i gubiąc łup. Wartość biżuterii, którą chciał ukraść, to kwota około 35 tysięcy złotych.

Informacja o zdarzeniu została przekazana do patroli policyjnych w mieście. Policjanci poszukują sprawcę usiłowania kradzieży.

Rysopis mężczyzny: wiek ok. 20 lat, szczupła budowa ciała, wzrost ok. 165 cm. W chwili zdarzenia ubrany był w granatowe spodnie, granatową koszulkę rozpinaną z przodu oraz granatową czapkę typu bejsbolówka

Ktokolwiek widział tego mężczyznę lub posiada informacje mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Świdniku – tel. 81 749-42-10 lub 997.

M.Sz.

#1C

designed by know-line.pl