Świdnik: Nowy Komendant

Data dodania: 09 marzec 2012

Komenda Powiatowa Policji w Świdniku powitała dziś nowego komendanta. Ceremonii wprowadzenia nowego szefa tej jednostki – mł. insp. Artura Ertmanna dokonał Lubelski Komendant Wojewódzki Policji insp. Igor Parfieniuk. Świdnicką jednostkę pożegnał z kolei I Zastępca, który obejmie stanowisko tomaszowskiej komendy.

Dzisiaj w południe w świetlicy świdnickiej komendy odbyła się podwójna uroczystość. Policjanci pożegnali pełniącego obowiązki I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Świdniku mł. insp. Pawła Solarskiego. Od jutra obejmie on stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Tomaszowie Lubelskim.

Dziś na stanowisko Komendanta Powiatowego w Świdniku wprowadzony został mł. insp. Artur Ertmann. Ceremonii wprowadzenia nowego szefa tej jednostki dokonał Lubelski Komendant Wojewódzki Policji insp. Igor Parfieniuk.

Mł. insp. Artur Ertmann w resorcie pracuje blisko 21 lat. Przez cały ten czas służbę pełnił w garnizonie lubelskim. Z Komendą Powiatową Policji w Świdniku był już wcześniej związany, gdzie pracował w latach 1999 – 2006. Na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Świdniku został powołany ze stanowiska I Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Lublinie.

Nowego szefa komendy powitali policjanci i pracownicy.

E.D.

designed by know-line.pl