Świdnik: Policja poszukuje czarnego pojazdu osobowego, którego kierowca odjechał z miejsca zdarzenia

Data dodania: 08 maj 2015

[b]Świdniccy policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło dzisiaj ok. godz. 8.00 w miejscowości Janówek. Jak wynika z dotychczasowych ustaleń n/n kierujący pojazdem osobowym zderzył się z pojazdem marki Renault Kangoo. Na skutek czego jego kierowca stracił panowanie nad pojazdem i dachował. 53-letni lublinianin z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Świadków zdarzenia lub osoby posiadające informacje w tej sprawie prosimy o kontakt z Policją.[/b]

Dzisiaj, ok. godz. 8.00, w miejscowości Janówek na drodze jednokierunkowej o dwóch pasach ruchu doszło do wypadku drogowego. Jak wynika z dotychczasowych ustaleń kierujący n/n pojazdem osobowym koloru czarnego uderzył w prawy przód pojazdu marki Renault Kango. Na skutek zderzenia się pojazdów, 53-letni mieszkaniec Lublina stracił panowanie nad kierowaną przez siebie renówką, zjechał na pobocze drogi i jego auto dachowało. Na miejscu interweniowała karetka pogotowia ratunkowego, która przewiozła poszkodowanego kierowcę do szpitala. Badanie alkomatem potwierdziło, że w chwili zdarzenia kierujący renówką był trzeźwy.

Ustalając okoliczności wypadku apelujemy do świadków zdarzenia by zgłosili się do Komendy Powiatowej Policji w Świdniku – tel. kont. 81 749-42-10 lub do najbliższej jednostki Policji. Niewykluczone, że ich zeznania pomogą ustalić dane kierowcy i pojazdu, który odjechał z miejsca zdarzenia, nie zatrzymując się i nie udzielając pomocy poszkodowanemu.

M.Sz.

designed by know-line.pl