Świdnik: Stracili prawo jazdy za zbyt szybką jazdę w terenie zabudowanym

Data dodania: 19 październik 2015

Mandat karny, punkty karne oraz utrata prawa jazdy na trzy miesiące to konsekwencje za zbyt szybką jazdę, jaką poniosą dwaj kierowcy zatrzymani do kontroli drogowej przez policjantów świdnickiej drogówki. 44 i 22 latek wpadli w miniony weekend na terenie pow. świdnickiego.

Za zbyt szybką jazdę w terenie zabudowanym będzie odpowiadać przed sądem dwóch zatrzymanych w miniony weekend przez policjantów świdnickiej drogówki do kontroli drogowej kierowców. Pierwszy to 44–letni mieszkaniec miejscowości Łapy. Mężczyzna wpadł w Świdniku na ul. Piaseckiej. Jak wskazało urządzenie do pomiaru prędkości, kierowany przez niego pojazd marki Mercedes jechał z prędkością 102 km/h. Drugi z kierowców wpadł w miejscowości Dorohucza. 22 –letni mieszkaniec Józefowa nad Wisłą kierując pojazdem marki BMW jechał z prędkością 103 km/h.

Obaj kierowcy za popełnione wykroczenie zostali ukarani mandatami karnymi oraz punktami karnymi. Ponadto, za przekroczenie dozwolonej prędkości o 50 km/h w terenie zabudowanym obligatoryjnie zostało im zatrzymane na trzy miesiące prawo jazdy.

designed by know-line.pl