Świdnik: Szczęśliwy finał poszukiwań.

Data dodania: 12 czerwiec 2014

[center] W niespełna kilka godzin od zgłoszenia policjanci odnaleźli zaginionego 82-letniego mieszkańca gm. Mełgiew. Mężczyzna trafił do szpitala. Jak potwierdziły wstępne badania nic poważnego mu się nie stało.

Wczoraj tuż po godz. 10.00 oficer dyżurny świdnickiej komendy został zaalarmowany przez zaniepokojonego syna o zaginięciu 82-letniego ojca, mieszkańca gm. Mełgiew. Jak wynikało z informacji mężczyzna dzień wcześniej wyszedł w godzinach wieczornych z domu. Wszelkie poszukiwania przez rodzinę nie przyniosły rezultatu.

Funkcjonariusze sprawdzając różne ewentualne miejsca przebywania 82-latka, na opuszczonej posesji, nieopodal miejsca zamieszkania zaginionego, odnaleźli mężczyznę odpowiadającego rysopisowi poszukiwanego. 82-latek trafił do szpitala. Na szczęście nic poważnego mu się nie stało.

Szczególnie w tym okresie wyższych temperatur policjanci alarmują by zwracać uwagę na osoby starsze i dzieci. Najmniejsze wątpliwości o zachowaniu drugiej osoby należy zgłaszać na bezpłatny numer alarmowy 112. Ten jeden telefon może uratować komuś życie.
[/center]

M.Sz.

designed by net-line.pl