Szafing – czerwcowe Ogólnopolskie Wietrzenie Szaf

Data dodania: 03 czerwiec 2016

4 i 5 czerwca zapraszamy na kolejną, siódmą już, edycję Ogólnopolskiej Akcji Wietrzenia Szaf z Szafa.pl. Zaczynamy od pierwszego czerwcowego weekendu, podczas którego "Uwalniać swoje ciuchy”, czyli wymieniać, sprzedawać oraz kupować będzie można w 5 miastach, tj. w Białymstoku, Bydgoszczy, Krakowie, Rzeszowie i Szczecinie, następnie 11 czerwca w Lublinie i Łodzi 🙂

Wakacje coraz bliżej, czas więc przygotować swoją garderobę na słoneczne lato i urlop.

"Szafing to idealna okazja, by nie tylko zrobić porządek w swojej szafie i pozbyć się rzeczy, które leżą zapomniane na półkach, ale też nieco podreperować swój budżet i uzupełnić garderobę nowymi perełkami. Jakie rzeczy zabrać na Szafing? Na pewno te, których nie założyłyśmy przez ostatni rok. Jestem pewna, że nagle staną się one naszymi ulubionymi. Te, kupione pod wpływem chwili, które w domu już nie wyglądają tak bosko jak w sklepie i przede wszystkim: rzeczy, które po prostu nam się znudziły, a komuś jeszcze mogą posłużyć". – wyjaśnia Gabriela Wajda, koordynator projektu.

W Lublinie partnerem Akcji Wietrzenia Szaf jest PI X DRZWI (Al. Racławickie 6). Szafing odbędzie się 11.06 w godzinach 12:00-16:00. Podczas wydarzenia będzie można zobaczyć zawartość szaf użytkowniczek serwisu Szafa.pl i nie tylko. Oprócz prawdziwych skarbów i modowych perełek, na odwiedzających będą czekać liczne atrakcje oraz upominki.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, dla osób sprzedających wymagana jest rezerwacja.

Uwolnij swoje ciuchy i weź udział w Wietrzeniu Szaf!

Zapisy i szczegóły: szafa.pl/szafing

Rezerwacja miejsca podczas szafingu: 10 zł.
LICZBA miejsc dla wystawców OGRANICZONA!
Obowiązują zgłoszenia na stronie: http://szafa.pl/szafing

FB: https://www.facebook.com/events/1766833930219911/

Szafa.pl to społeczność ponad miliona kobiet, które w ekologiczny i ekonomiczny sposób odświeżają swoje szafy i podążają za nowymi trendami. Serwis oferuje nie tylko możliwość kupna czegoś fajnego i modnego, ale także wymianę i sprzedaż swoich ubrań, akcesoriów, czy kosmetyków. Szafa.pl przez 5 lat swojej działalności zdobyła zaufanie ponad 1,3 miliona aktywnych Szafowiczek, które wciąż zmieniają swoją garderobę oraz doradzają sobie w kwestii mody, wymieniają się inspiracjami, a także prowadzą ciekawe rozmowy na forum.szafa.pl.

P X DRZWI – Miejsce spotkań, w którym każdy będzie może poczuć się swobodnie. Miejsce nowych doświadczeń. Miejsce tworzone z sercem.

Kontakt dla mediów:
Gabriela Wajda – koordynator projektu: szafing@grupaszafa.pl
www.szafa.pl

https://www.facebook.com/SzafaPL

 

 

designed by net-line.pl