Szukamy aktorów i raperów

Data dodania: 23 maj 2014

[center]Teatr im. J. Osterwy w Lublinie razem z lubelską formacją SHIZ ANTIDOTUM ogłasza casting do spektaklu muzycznego I love LBN! Poszukiwani są gimnazjaliści, którzy chcieliby spróbować swoich sił jako aktorzy i raperzy. Przesłuchanie odbędzie się 29 maja.

Teatr poszukuje dziewczyn i chłopaków w wieku 13-16 lat, którzy chcą spróbować swoich sił w aktorstwie i hip-hopie, wziąć udział w wakacyjnych warsztatach „Lato w teatrze” i wystąpić na scenie. Warsztaty odbędą się w dniach 30 czerwca – 13 lipca 2014 r., ich koszt to 50 zł. Na casting prosimy o przygotowanie wiersza, fragmentu prozy i piosenki (podkład muzyczny na CD). Uczestnictwo w castingu należy zgłaszać do północy 27 maja 2014 r. na adres mailowy: biuro@teatrosterwy.pl, podając imię i nazwisko oraz numer telefonu.

„Lato w teatrze” jest programem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego koordynowanym przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego w Warszawie. Przez dwa tygodnie młodzież będzie spotykać się w teatrze, aby wspólnie stworzyć spektakl muzyczny „I love LBN”. Na uczestników czekają warsztaty aktorskie, raperskie, muzyczne, dramaturgiczne i scenograficzne, podczas których będzie okazja poznać teatr, nauczyć się rapować, przełamać tremę. Efektem ich pracy będzie spektakl opowiadający o Lublinie i o spełnianiu marzeń, a jego premiera odbędzie się 12 lipca 2014 r. o godz. 18:00.

[/center]

designed by net-line.pl