Szukamy Wolontariuszy na Noc Kultury i Wschód Kultury – Inne Brzmienia

Data dodania: 08 kwiecień 2019
Nadszedł moment, kiedy zespół Warsztatów Kultury może się wzmocnić w najlepszy możliwy sposób. Jesteśmy na półmetku przygotowań do czerwcowych wydarzeń, a to oznacza, że czas zaprosić do współpracy Wolontariuszy, na których czekają Noc Kultury i Wschód Kultury – Inne Brzmienia.
Noc Kultury
Noc Kultury (1/2 czerwca 2019) to w tym roku MiastOpowieść zapraszająca do wyjątkowej lektury miasta. Wolontariuszom również należy się rozdział w tej historii! Magia w mieście to piękne zjawisko, ale mądrze jest nad nim panować. A kto pomoże nam zrobić to lepiej, jeśli nie wolontariuszowy DreamTeam?

Zapisy:
Zainteresowanych prosimy o wypełnienie ankiety rekrutacyjnej.

Ważne terminy:
8-28 kwietnia 2019 r. – rekrutacja Wolontariuszy
6-30 maja 2019 r. – spotkania i szkolenia (kilka terminów, czas trwania spotkań: 2 lub 3 godz.) Szczegółowy terminarz spotkań prześlemy w dniu ogłoszenia wyników rekrutacji.
27 maja – 2 czerwca 2019 r. – największe zaangażowanie. Szczegółowy grafik do ustalenia.

Informację o czekających na Wolontariuszy zadaniach znajdziecie w ankiecie rekrutacyjnej.

 

Wschód Kultury – Inne Brzmienia
Wschód Kultury – Inne Brzmienia (27-30 czerwca 2019) to niezmiennie szansa na spotkanie ze znakomitą muzyką. Pierwsze ogłoszenia ucieszyły już fanów z wielu polskich miast i dużo osób planuje przyjazd do Lublina. Zapraszani artyści nigdy nie zawodzą, festiwal ma przecudowną aurę i wygląda na to, że nie tylko my tak myślimy. Nominacja do nagrody Fryderyk dla najlepszego wydarzenia mówi sama za siebie. A jeśli muzyka Wam nie wystarczy, Inne Brzmienia proponują też świetne filmy i spotkania.

Zapisy:
Zainteresowanych prosimy o wypełnienie ankiety rekrutacyjnej.

Ważne terminy:
8 kwietnia – 22 maja 2019 r. – rekrutacja Wolontariuszy
5-26 czerwca 2019 r. – spotkania i szkolenia (kilka terminów, czas trwania spotkań: 2 lub 3 godz.) Szczegółowy terminarz spotkań prześlemy w dniu ogłoszenia wyników rekrutacji.
24-30 czerwca 2019 r. – największe zaangażowanie. Szczegółowy grafik do ustalenia.

Informację o czekających na Wolontariuszy zadaniach znajdziecie w ankiecie rekrutacyjnej.

designed by net-line.pl