Tarasy Zamkowe szukają talentów! Casting już 29 sierpnia

Data dodania: 20 sierpień 2015

[b]Śpiew, gra, taniec, a może mistrzowskie opowiadanie dowcipów? W ostatnią sobotę wakacji, 29 sierpnia, każdy nastolatek będzie miał szansę na pokazanie swojego talentu innym i wygranie bardzo atrakcyjnych nagród! Tarasy Zamkowe zapraszają wszystkich chętnych na casting do Talent Show. Występ na scenie w blasku reflektorów na pewno będzie niezapomnianym przeżyciem, a być może stanie się także pierwszym krokiem do prawdziwej kariery?[/b]

Zapisy na casting odbędą się w Tarasach Zamkowych 29 sierpnia od 11.00, a już w samo południe na placu eventowym na parterze ruszą przesłuchania. Finałowe zmagania wyłonionej w sobotę najlepszej dziesiątki będą miały miejsce w niedzielę. Oceni je jury, złożone z gwiazd estrady i młodzieżowych idoli: Agnieszka Kaczorowska, Katarzyna Cichopek i Dawid Kwiatkowski. Wybiorą oni trzech zwycięzców. Nagroda główna to Apple MacBook Air, a uczestnicy finału otrzymają atrakcyjne zestawy prezentowe. Na koniec wielkiego finału, około godz. 18.00, odbędzie się koncert Dawida Kwiatkowskiego.

W Talent Show zorganizowanym w Tarasach Zamkowych może wziąć udział każdy nastolatek, który odkrył w sobie talent do śpiewu, tańca, aktorstwa, tańca czy innych pasji i zaprezentuje je przed zgromadzoną publicznością. Konkurs przeznaczony jest dla uczestników w wieku 12 – 16 lat. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

[b]Szczegóły i regulamin na:[/b] www.tarasyzamkowe.pl

designed by net-line.pl