Targi Budowlane LUBDOM 2023 i Lubelski Kongres Naukowy Designu i Architektury

Data dodania: 17 marzec 2023
Targi Budowlane LUBDOM 2023 i Lubelski Kongres Naukowy Designu i Architektury

Budujesz dom? Remontujesz mieszkanie? Chcesz dowiedzieć się jak wdrożyć energooszczędność w Twoim domu? Szukasz inspiracji?

Targi Budowlane LUBDOM to jedno z największych wydarzeń w branży budowlanej we Wschodniej Polsce, które od wielu lat gromadzi w jednym miejscu zarówno renomowanych producentów materiałów budowlanych, doświadczonych wykonawców, jak i ekspertów z branży budowlanej oraz umożliwia uczestnictwo w interesujących wykładach i debatach otwartych, skierowanych do przedstawicieli branży budowlanej, inwestorów oraz indywidualnych zwiedzających. Trzon zakresu tematycznego Targów LUBDOM stanowi niezmiennie budownictwo.
Na tegorocznej edycji Targów LUBDOM asortyment zaprezentują między innymi firmy działające w sektorze stolarki drzwiowej i okiennej, dostawcy nieszablonowych rozwiązań technologicznych w duchu eco friendly oraz przedstawicie branży architektonicznej.

Z uwagi na trendy rynkowe i aktualną sytuację branży budowlanej na Targach LUBDOM zaprezentowane będą nowoczesne rozwiązania związane z budownictwem pasywnym i ekologicznym, domem inteligentnym, systemami bezpieczeństwa czy odnawialnymi źródłami energii.

Lubelski Kongres Naukowy Designu i Architektury

W ramach wiosennej edycji Targów Budowlanych LUBDOM 2023 odbędzie się także 4. edycja Lubelskiego Naukowego Kongresu Designu i Architektury. Lubelski Kongres Naukowy Designu i Architektury to unikatowa inicjatywa współtworzona przez wiele podmiotów: instytucji branżowych, firm komercyjnych, projektantów, architektów czy trenerów. Łączy je jeden cel: stworzenie wydarzenia, które w jednym miejscu skupi wszystkich, którzy są związani z designem, wzornictwem, projektowaniem czy architekturą.

Podczas kongresu nie zabraknie pasjonujących rozmów o designie, architekturze, projektach i trendach, które czekają na nas w 2023 i 2024 roku. Kongres jest integralną częścią Targów Budowlanych LUBDOM. Tematem tegorocznej edycji wydarzenia jest „Ekologia w otoczeniu człowieka i przemyśle”.
Tematyka Kongresu obejmuje następujące zagadnienia:
• Ekologia i szacunek dla środowiska naturalnego, a biznes.
• Europejski Zielony Ład – reakcja UE na zmianę klimatu i degradacji środowiska.
• Cele Zrównoważonego Rozwoju ONZ – Inicjatywy oraz przedsięwzięcia wspierające ich realizację.
• Zanieczyszczenia i ochrona wody.
• Czy architektura ekologiczna inspiruje młodych projektantów?
• Energia z natury.
• Nowy Bio Design – Wykorzystanie możliwości biomateriałów.
• Planeta Ziemia, w jakim miejscu będziemy w 2060 roku?
Przyjdź na 42. edycję Targów LUBDOM 25-26 marca 2023 i poLUB swój DOM!
Szczegółowy harmonogram wydarzenia oraz lista wystawców zostaną opublikowane w późniejszym terminie.
Więcej informacji na: www.lubdom.targi.lublin.pl
Targi Lublin S.A., hala C
Lublin, ul. Dworcowa 11
Sobota, 25 marca 2023 (10:00 – 17:00) – wstęp wolny Niedziela, 26 marca 2023 (10:00 – 17:00) – wstęp wolny

designed by know-line.pl