Targi Pracy w Lublinie – Twoja droga do kariery

Data dodania: 11 marzec 2016

[b]Szukasz pracy, chcesz podnieść swoje kompetencje, a może nie wiesz jak założyć własną działalność gospodarczą? Z pomocą przychodzą Targi Pracy, 18 marca w Targach Lublin.[/b]

[b]Targi Pracy[/b], organizowane przez Targi Lublin oraz Wojewódzki Urząd Pracy w Lublinie, umożliwiają bezpośrednie spotkanie firm rekrutacyjnych z osobami poszukującymi pracy. To także idealny czas, aby poznać wymagania, jakie stawiają pracodawcy potencjalnym pracownikom. Celem imprezy jest wyrównanie dostępu do rynku pracy osobom niezatrudnionym, zwrócenie uwagi na wsparcie bezrobotnych z różnych środowisk społecznych oraz przedstawienie możliwości podnoszenia kwalifikacji pracowników.

Swoją ofertę zaprezentują firmy zajmujące się konsultingiem i outsourcingiem usług IT, pośrednictwem pracy za granicą w Danii, Holandii i innych krajach,  obsługą klientów dla globalnych marek, opieką osób starszych za granicą,  a także pracą sezonową za granicą m.in. w Niemczech, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii, Francji, Belgii i innych.

Swoją wiedzą na temat pracy w służbach mundurowych podzielą się eksperci z Wojskowej Komendy Uzupełnień, Nadbużańskiego Oddział Straży Granicznej czy Komendy Wojewódzkiej w Lublinie. Na wszelkie pytania dotyczące możliwych ścieżek kariery odpowiedzą także przedstawiciele powiatowych urzędów pracy i ochotniczych hufców pracy.

Zapraszamy na wykłady prowadzone przez doradców zawodowych z Wojewódzkiego Urzędu Pracy pt. „Czas na przedsiębiorczość” oraz „Pewnym krokiem do kariery”. W tym samym czasie odbywają się Targi Edukacyjne oraz Targi Sprzętu Szkolnego i Pomocy Dydaktycznych.

Szczegóły: www.praca.targi.lublin.pl.

[b]Piątek 18 marca w godzinach 9:00-15:00,
Targi Lublin, ul. Dworcowa 11, hala A.
Wstęp bezpłatny.[/b]

designed by net-line.pl