Targi Ślubne 26-27 listopada

Data dodania: 23 listopad 2011

IX TARGI USŁUG ŚLUBNYCH I OKOLICZNOŚCIOWYCH oraz IX SALON MODY I URODY odbędą się w Centrum Targowo-Wystawienniczym Targów Lublin S.A. w dniach 26-27 listopada 2011. Targom towarzyszą liczne atrakcje przygotowane przez organizatora oraz partnerów. Będą to między innymi: pokazy mody ślubnej, finał konkursu Młoda Igła, II Mistrzostwa Makijażu Profesjonalnego i wiele innych.

Zapraszamy również na uroczyste otwarcie Targów 26 listopada o godzinie 12 oraz wręczenie nagród targowych 27 listopada o godzinie 12.

W dniach 26-27 listopada
(w godzinach 10-18) tego roku
Lublin zamieni się w salon mody ślubnej i wieczorowej.

Nie zabraknie również ofert dla tych, którzy poszukują fotografa, filmowca, chcą wynająć limuzynę, sale weselną, skorzystać z usług dekoratora sali, potrzebują zamówić kwiaty, fryzjera, czy też kosmetyczkę. Dla miłośników słodkości zaprezentowana zostanie oferta cukierni i ciastkarni.
Targi Ślubne w Lublinie to spotkanie ciekawych i prężnie rozwijających się wystawców z całego regionu oraz zainteresowanych tematem zwiedzających.

Targi Ślubne organizowane w Lublinie od 2002 roku cieszą się również niesłabnącym zainteresowaniem wśród zwiedzających. Dla nich przygotowane są liczne atrakcje i niespodzianki. Loterie z atrakcyjnymi nagrodami (w tym udział w Metamorfozach) dla zwiedzających to nieodłączny element, o który dbają zarówno wystawcy jak i Organizator imprezy. Całości dopełniają pokazy mody ślubnej i wieczorowej oraz występy zespołów muzycznych, które szczególnie oddają charakter branży ślubnej. Współpraca z Partnerami owocuje odbywającymi się na scenie Targów finałami konkursów „Młoda Igła” – dla projektantów oraz „Mistrzostwa Makijażu”- dla wizażystów i stylistów.

Zapraszamy na www.slubne.targi.lublin.pl

ATRAKCJE DLA ZWIEDZAJĄCYCH:

• Metamorfozy
Nie wiesz jak będziesz wyglądać podczas swojego ślubu? Chcesz coś zmienić w swoim wyglądzie, ale nie wiesz gdzie się udać? Przyjdź na Targi Ślubne i poddaj się metamorfozie. Tutaj 26 listopada pod okiem profesjonalistów zmienisz fryzurę, uzyskasz poradę stylisty oraz kosmetyczki. Wśród osób, które zgłoszą się do konkursu wylosujemy 2 pary, które poddamy metamorfozie ( w ciągu 1,5 godz.), a 3 kolejne pary otrzymają od nas nagrody niespodzianki.

• II Mistrzostwa Makijażu
Już po raz drugi będzie można podziwiać najlepsze makijażystki z regionu podczas II Mistrzostw Makijażu Profesjonalnego. Na scenie zaprezentuje się 6 finalistek, które zmierzą się ze sobą w drugi dzień targów (27 listopada) na scenie. Na wykonanie makijażu pod zadany temat będą miały 45 min, po tym czasie jury wyłoni zwycięzcę konkursu.
Zwyciężczyni otrzyma w nagrodę kosmetyki marki Glazel, a także inne cenne nagrody.

Wszystkie kosmetyczki/ wizażystki chętne do wzięcia udziału w tym konkursie zapraszamy do zgłaszania się pocztą elektroniczną: aesthetic-ckw@wp.pl

• Młoda Igła
Konkurs młodych projektantów mody „Młoda Igła” został zapoczątkowany w 2001 roku przez Zbigniewa Pakułę, właściciela Agencji Promocji i Reklamy Art Models. Początkowo konkurs skierowany był do młodych projektantów mody z Lublina i regionu lubelskiego, obecnie zapraszamy projektantów z całej Polski oraz Ukrainy.

Została nawiązana współpraca z Narodową Akademią Sztuk Pięknych ze Lwowa, której studenci, absolwenci będą brali udział w konkursie. Współpracujemy także z agencjami modelek ze Lwowa i Łucka, których modelki i modele biorą udział w licznych pokazach mody i innych imprezach artystycznych w Polsce i na Ukrainie. W kapitule konkursu zasiadają znane osoby z branży jak wybitny polski kreator mody Jerzy Antkowiak, profesorowie Katedry Projektowania Ubioru Narodowej Akademii Sztuk Pięknych we Lwowie.

Głównym kryterium będzie analiza nadesłanych projektów pod względem jakości, oryginalności i walorów merytorycznych.

• Zapraszamy do udziału w konkursie ZŁOTE OBRĄCZKI.

konkurs skierowany do zwiedzających planujących w przyszłości zawrzeć związek małżeński. Kuponem konkursowym jest BILET, na którym będzie znajdowało się hasło konkursowe, które należy dokończyć. Wśród najciekawszych odpowiedzi komisja konkursowa wyłoni zwycięzców, na których czekają cenne nagrody. Regulamin i fundatorzy nagród znajdują się na stronie www.slubne.targi.lublin.pl

designed by know-line.pl