Teatr im. J. Osterwy w Lublinie zaprasza na warsztaty z Januszem Łagodzińskim

Data dodania: 17 maj 2018

Warsztaty Mistrzowskie!

 

Teatr im. J. Osterwy w Lublinie zaprasza na warsztaty z Januszem Łagodzińskim. Tydzień intensywnej pracy zakończy się pokazem etiud teatralnych! Casting dla uczestników warsztatów już 24 maja!

 

Intensywne warsztaty aktorskie dla osób od 17 roku życia prowadzone przez aktora Janusza Łagodzińskiego. W ramach zajęć uczestnicy będą uczyć się budowania postaci scenicznej, myślenia postacią w monologach i wobec innych postaci, analizy zdarzeń scenicznych. W optymistycznym wariancie, zależnym od kreatywności zebranej grupy, tygodniowe warsztaty zakończy pokaz etiud zbiorowych.

 

Zajęcia odbywać się będą w terminie:

23 czerwca, godz. 10-14

24 czerwca, godz. 10-14

25 czerwca, godz. 10-14, 18-22

26 czerwca, godz. 10-14, 18-22

27 czerwca, godz. 10-14, 18-22

29 czerwca – planowany finał warsztatów

 

Zapraszamy osoby od 17 roku życia, koszt warsztatów to 350 zł od osoby. Ilość miejsc jest ograniczona. Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest konieczność obecności na wszystkich zajęciach oraz pozytywne przejście castingu.

 

Casting odbędzie się 24 maja o godz. 17:00.

 

Na casting prosimy o przygotowanie (na pamięć lub do przeczytania) monolog ulubionej postaci. Może  to być (choć oczywiście nie musi)  postać  z repertuaru Teatru Osterwy. Chęć uczestnictwa w castingu prosimy zgłaszać na adres: biuro@teatrosterwy.pl. Wszelkie pytania prosimy kierować do Anny Długosz (koordynatora warsztatów) również na powyższy adres e-mail.

 

Janusz Łagodziński – w 1977 r. ukończył Państwową Wyższą Szkołę Filmową, Telewizyjną i Teatralną w Łodzi. Był związany zawodowo z wieloma teatrami w Polsce, m. in. z Teatrem Polskim w Szczecinie, Teatrem Polskim w Poznaniu, Teatrem im. J. Słowackiego w Krakowie, Teatrem Rozmaitości w Warszawie czy Teatrem Nowym w Łodzi. Od 2010 r. pracował w Teatrze Powszechnym w Radomiu, natomiast od sezonu 2013/2014 jest aktorem Teatru im. J. Osterwy. Laureat I nagrody na Kaliskich Spotkaniach Teatralnych za rolę Bałandaszka w "Onych", zdobywca Grand Prix w konkursie dramaturgicznym "Radom odważny" za sztukę "Oczekiwanie". Odtwórca wielu ról teatralnych i filmowych, reżyser teatralny.

 

designed by net-line.pl