Teatr ITP zaprasza na sobowtóry

Data dodania: 01 październik 2019
Teatr ITP zaprasza na sobowtóry

Nowy sezon teatralny w ITP czas zacząć!
Już w październiku zapraszamy Was na potrójny pokaz spektaklu „Sobowtóry”!

„Sobowtóry” to opowieść o wpływie świata wirtualnego na codzienność. Bohaterowie to zwykli ludzie, którzy w świecie wirtualnym stwarzają swoje drugie ja – ulepszone, poprawione, wyidealizowane. Te tzw. sobowtóry, początkowo żyjące wg wskazań swoich twórców (stwórców), w pewnym momencie przejmują inicjatywę, by ostatecznie zaistnieć w świecie realnym. Wśród bohaterów spotykamy m. in. samotną kobietę czekająca na idealnego „księcia z bajki” (przez co jest ciągle nieszczęśliwa), matkę, która więcej czasu spędza na oglądaniu mody w sieci niż na rozmowie z własnym dzieckiem, małżeństwo żyjące na odległość (on pracuje za granicą) i kontaktujące się ze sobą tylko wirtualnie, seksoholika udającego inna osobę niż jest i starającego się „poderwać” dziewczynę. Ukazany jest także wpływ mediów na tworzenie sytuacji polityczno-społecznej (demonstranci przeszłości kontra liderzy jutra), ludzie, którzy nawiązawszy znajomość w internecie boją się spotkać w realu…
Wizja ukazana w spektaklu jest bardzo bliska codzienności, w której żyjemy. Niestety…

Scenariusz – Magdalena Walusiak
Reżyseria – ks. Mariusz Lach sdb
Muzyka – Michał Iwanek
Przygotowanie wokalne zespołu – Kinga Moczydłowska/ Martyna Sabak
Choreografia i reżyseria – Justyna Kociuba
Kostiumy/wizualizacje – zespół

Występują: Dziedzicka Jola, Frąkała Klara, Gil Katarzyna, Barycka Monika, Kępińska Maria, Podlodowska Joanna, Simian Marcelina, Winiarczyk Dagmara, Barycki Jan, Filip Jan, Kanadys Kamil, Kowalski Konrad, Kwiatek Sebastian, Lisowski Mariusz, Mazurek Piotr, Strug Marcin, Wach Krzysztof, Wójtowicz Mateusz, Wydra Natalia


Terminy grania spektaklu:
11 X (piątek) – godz. 19.00
12 X (sobota) – godz. 19.00
13 X (niedziela) – godz. 19.00

Miejsce:
KUL CTW-02

REZERWACJE WEJŚCIÓWEK

Z racji dostosowania sali CTW-02 do warunków teatralnych – liczba miejsc jest ściśle ograniczona. KONIECZNA jest zatem wcześniejsza rezerwacja wejściówek-zaproszeń.
Aby zarezerwować wejściówki należy wysłać zgłoszenie z podaniem tytułu, ilości osób, daty i godziny spektaklu pod adres: teatritp2001@gmail.com lub poprzez nasz fanpage, pisząc do nas wiadomość prywatną.
Następnie skontaktuje się z Państwem osoba odpowiedzialna za rezerwację w naszym teatrze i poinformuje o sposobie odbioru wejściówek.
Terminy i sposób odbioru – zostanie Państwu wysłany e-mailem.
Za wejściówkę nie ma konkretnej opłaty. Liczymy na Waszą hojność (15/20 zł).

designed by know-line.pl