Technologia rekordów w Lublinie

Data dodania: 16 luty 2011

Czy można ciekawie opowiadać o zmywaniu? Już od wczoraj mieszkańcy Lublina mogą przekonać się, że tak. W ramach pierwszego w Polsce, wielkiego roadshow zmywarek drużyna marki Bosch zaprezentuje niebywałe możliwości tych innowacyjnych urządzeń. W zadaniu tym pomoże im m.in. interaktywna, hologramowa prezentacja 3D, kabina dźwięku, w której zwiedzający będą mogli osobiście sprawdzić poziom wyciszenia zmywarek, czy wreszcie realistyczne symulacje oszczędności wody i energii.

Supernowoczesne modele zmywarek do naczyń marki Bosch są najbardziej oszczędne na świecie, i to zarówno jeżeli chodzi o zużycie energii elektrycznej (nawet do 0,73 kWh), jak i pobieraną ilość wody (wybrane modele potrzebują tylko 6,5 l na umycie 13 kompletów naczyń). Ponadto urządzenia te pracują niemal bezszelestnie (zaledwie 38 dB w technologii Super Silence). Nic więc dziwnego, że impreza organizowana jest pod hasłem „Pobij rekord świata w swojej kuchni.” W specjalnej rozkładanej, ogromnej naczepie ciężarówki Bosch, która w dniach 15 – 16 lutego zostanie udostępniona dla gości przed sklepem Media Markt przy ul. Tomasza Zana 31 w Lublinie, będzie można na własne oczy i uszy przekonać się o zaletach innowacyjnych zmywarek.

#1c

Dla zwiedzających przygotowano mnóstwo atrakcji. Rozkładane wnętrze ciężarówki podzielono na specjalne strefy poświęcone różnym grupom tematycznym (m.in. oszczędności wody, jakości materiałów i głośności). Ponieważ Bosch jest liderem rynku AGD w zakresie innowacji, rewolucyjnych rozwiązań technicznych nie zabraknie również na pokładzie samego trucka. Warto więc wspomnieć o interaktywnej, hologramowej prezentacji zmywarek w 3D, specjalnej kabinie dźwięku, która unaoczni zwiedzającym poziom wyciszenia nowoczesnych modeli, czy wreszcie realistycznej symulacji oszczędności wody i energii. Fachowych informacji udzielą natomiast wykwalifikowani doradcy marki Bosch.

designed by know-line.pl