teledysk MANIFEST (Farben Lehre) – Na zdrowie !!!

Data dodania: 25 czerwiec 2023
teledysk MANIFEST (Farben Lehre) – Na zdrowie !!!

Miło nam oznajmić, że w pierwszy dzień kalendarzowego lata swoją premierę miał gorący videoclip zespołu FARBEN LEHRE, z najnowszego albumu, pt. „Na zdrowie„. Życzymy miłego odbioru, pozytywnych emocji i dużo słońca na te nadchodzące wakacje 😉

Poniżej oficjalne info:

MANIFEST” – gorący clip FARBEN LEHRE
https://www.youtube.com/watch?v=yvSZ6IsRGMM (obejrzyj)

Przyszła pora na pierwszy teledysk z naszego ostatniego studyjnego albumu Na zdrowie. Na początek kalendarzowego lata (21.06) swoją premierę miał obrazek do finałowej kompozycji, zatytułowanej Manifest. Bez wątpienia jest to jeden z najważniejszych utworów zespołu FARBEN LEHRE ostatnich lat, zarówno pod względem muzycznym i tekstowym, dlatego właśnie od niego postanowiliśmy zacząć video-clipową odsłonę nowej płyty. Zdjęcia zostały nakręcone w płockich sceneriach, z założenia pozostających w klimacie końca XX wieku, a niestety takich miejsc z dnia na dzień w krajobrazowej przestrzeni pojawia się coraz mniej. Za całość przedsięwzięcia od strony produkcyjnej odpowiadała sprawdzona w boju załoga z Mania Studio, natomiast ten teledysk by nie powstał bez znaczącego wsparcia naszego rodzinnego miasta PŁOCK oraz aktywnego zaangażowania ze strony kierownictwa Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Karola Szymanowskiego w Płocku. Dzieci z tamtejszego chóru najpierw bezbłędnie zaśpiewały refreny tego sztandarowego songu, a później wielu z nich zagrało główne role w videoclipie. Cieszymy się, że Płock po raz kolejny był mocno obecny w „farbenowej” wersji audiowizualnej! Brawo!

Oglądajcie – Komentujcie – Udostępniajcie & Subskrybujcie nasz oficjalny kanał na YouTube!

https://www.youtube.com/c/FarbenLehreOfficial *YT
https://www.facebook.com/farbenlehreofficial *FB
https://www.instagram.com/farben_lehre *Instagram
www.farbenlehre.plocman.pl *WWW

Pamiętajcie, by nie zapominać, że: „jesteśmy głosem generacji XX wieku” i tak pozostanie do końca działalności kapeli FARBEN LEHRE!

Pozdrawiamy serdecznie Wojciech Wojda & FARBEN LEHRE

designed by net-line.pl