The Cranberries zagra w Lublinie – pierwszy koncert po 3 latach

Data dodania: 18 luty 2016

[b]Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji "Bystrzyca" właśnie sfinalizował umowę z zespołem. The Cranberries zasłynęli m.in. przebojami: „Zombie”, „Animal Instinct” czy „Salvation”. Grają od ponad 20 lat, sprzedali 40 mln płyt, koncertowali na sześciu kontynentach, ale w Polsce wystąpili dotychczas tylko raz. Ich hity wielokrotnie gościły na szczytach list przebojów w wielu krajach, teraz będą mogli ich na żywo posłuchać mieszkańcy Lublina i wszyscy fani The Cranberries, którzy tego dnia zawitają do miasta.[/b]

– [i]Cieszymy się, że na na lubelskiej Arenie wystąpi tak ceniony zespół. Ten obiekt został stworzony nie tylko na potrzeby organizacji emocjonujących meczów piłkarskich, ale także widowisk rozrywkowych na światowym poziomie. To dopiero początek, podobnych wydarzeń będzie więcej.[/i] – mówi dr Jacek Czarecki, Prezes Zarządu MOSiR „Bystrzyca” w Lublinie.

Dla muzyków The Cranberries z Dolores O`Riordan koncert 3 czerwca na Arenie Lublin będzie pierwszym po trzyletniej przerwie i jak na razie jedynym, potwierdzonym występem w Europie Środkowo-Wschodniej.

Sprzedaż biletów (w cenie już od 75 zł) ruszy w najbliższym czasie. O terminach i konkretnych cenach MOSiR poinformuje w najbliższych dniach.

designed by net-line.pl