Tomaszów Lub.: Śmierć na drodze.

Data dodania: 08 sierpień 2012

17-letnia mieszkanka powiatu hrubieszowskiego zginęła wczoraj w wypadku drogowym w Hubinku, gm. Ulhówek. Dziewczyna była pasażerką volkswagena golfa, kierowanego przez 21-latka z gminy Mircze. W ciężkim stanie trafiła też do szpitala druga pasażerka golfa, 19-letnia hrubieszowianka. Według wstępnych ustaleń kierujący tym pojazdem nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i na skrzyżowaniu dróg doprowadził do zderzenia z osobowym mercedesem. Kierowcy obu pojazdów byli trzeźwi.

Do zdarzenia doszło wczoraj w miejscowości Hubinek po godz. 19.00. Kierujący samochodem marki V-w Golf 21-latek z gminy Mircze dojeżdżając do skrzyżowania z drogą z pierwszeństwem przejazdu wjechał bezpośrednio przed nadjeżdżający samochód m-ki Mercedes. Pojazdem tym jechało małżeństwo z Tomaszowa Lub. wraz z 4-letnim dzieckiem. 25-letnia kierująca mercedesem oraz jej mąż doznali lekkich obrażeń ciała, dziecku nic się nie stało. 17-letnia pasażerka volkswagena, mieszkanka gminy Mircze, zmarła po przewiezieniu do szpitala. Druga z pasażerek, 19-latka z Hrubieszowa, z licznymi obrażeniami została zabrana do szpitala.
Policja apeluje o rozwagę na drogach i zachowanie ostrożności, ponieważ nawet drobne nie dostosowanie się do przepisów, może spowodować bardzo poważne skutki.
J.R.

designed by know-line.pl