Tomaszów Lubelski: Odpowiedzą za kradzieże paliwa

Data dodania: 20 maj 2015

[b]Tomaszowscy policjanci zatrzymali dwóch mieszkańców gm. Ulhówek, którzy maja na swoim koncie kilka wspólnych kradzieży z włamaniem. 25-latek i 23-latek wpadli jak kradli paliwo z ciężarowego samochodu. Pierwszy został zatrzymany zaraz po kradzieży a drugi wczoraj.[/b]

W niedzielę w miejscowości Korczmin Osada miało miejsce włamanie i kradzież do zbiornika paliwa samochodu ciężarowego. Postronna osoba zauważyła jak dwóch mężczyzn kręci się przy samochodzie MAN i mają ze sobą kanistry. Dzięki szybkiej reakcji świadka, który powiadomił dyżurnego komendy, policjanci mogli natychmiast zareagować. Przybyły na miejsce patrol dzielnicowych rozpytał osobę zgłaszającą, która opisała złodziei. Policjanci po godzinie zatrzymali jednego ze sprawców, jak ten chował się za przystankiem w pobliskiej miejscowości. Sprawca 25-letni mieszkaniec gm. Ulhówek został zatrzymany i osadzony w areszcie. Jak się okazało okradał swojego byłego pracodawcę.

Wczoraj dzięki pracy tomaszowskich operacyjnych został zatrzymany drugi złodziej. 23–latek mieszkaniec gm. Ulhówek, który był już wcześniej karany za kradzieże z włamaniem. Ten również trafił do policyjnego aresztu. Policjanci odzyskali część skradzionego paliwa.

25-latek i 23-latek przyznali się jeszcze do kilu innych kradzieży i kradzieży z włamaniem, których dokonali wspólnie na terenie powiatu tomaszowskiego. Cześć skradzionych rzeczy została odzyskana.

AG

designed by know-line.pl