Tomaszów Lubelski: Odpowiedzą za włamanie

Data dodania: 29 lipiec 2011

Wczoraj tomaszowscy kryminalni i policjanci z Lubyczy Królewskiej ustalili sprawców włamania do garażu w Machnowie Nowym. Łupem dwóch mężczyzn w wieku 20 i 25 lat padły elektronarzędzia o łącznej wartości ponad 2 tysięcy złotych. Mundurowi odzyskali też w całości utracone mienie. Mężczyznom grozi do 10 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło w nocy z 11/12 lipca br. Nieznani sprawcy włamali się do metalowego garażu stojącego na terenie prywatnej posesji w Machnowie Nowym (gm. Lubycza Królewska). Po wybiciu szyby w wygięciu metalowej kraty weszli do wnętrza garażu i skradli młot pneumatyczny, wiertarkę udarową, urządzenie do ładowania akumulatorów, sprzęt wędkarski o łącznej wartości 2150 złotych.
Wczoraj, tomaszowscy kryminalni i policjanci z Posterunku Policji w Lubyczy Królewskiej ustalili, że sprawcami tego włamania są dwaj mężczyźni w wieku 20 i 25 lat z gm. Lubycza Królewska. Mundurowi odzyskali też w całości utracone mienie. Obaj mężczyźni są dobrze znani funkcjonariuszom. Teraz grozi im do 10 lat pozbawienia wolności.

I.S.

designed by know-line.pl