Tomaszów Lubelski: Poszukiwany 34-latek "wpadł" gdy przekroczył prędkość.

Data dodania: 18 październik 2011

Wczoraj tomaszowscy policjanci zatrzymali 34-letniego mieszkańca Rzeszowa, który był poszukiwany przez Komendę Miejską Policji w Rzeszowie. Mężczyzna został zatrzymany podczas kontroli drogowej gdy kierując samochodem przekroczył dozwoloną prędkość.

Wczoraj tomaszowscy policjanci prowadzili działania pod nazwą „Prędkość”. Około godz. 16.30 w miejscowości Józefówka zatrzymali do kontroli drogowej mercedesa sprintera, który jechał o 25 km/h za szybko. Za kierownicą samochodu siedział 34-letni mieszkaniec Rzeszowa.
Podczas kontroli, po sprawdzeniu w policyjnych bazach danych, okazało się, że rzeszowianin jest poszukiwany przez Komendę Miejską Policji w Rzeszowie na podstawie nakazu doprowadzenia do najbliższego zakładu karnego. Mężczyzna miał „do odsiadki” 97 dni w zamian za niezapłaconą grzywnę. Rodzina 34-latka gdy dowiedziała się o jego zatrzymaniu natychmiast wpłaciła na konto sądu zaległą grzywnę, dzięki czemu uniknął on więzienia.
Policjanci podczas wczorajszych działań ujawnili 74 wykroczenia związane z przekroczeniem prędkości. Rekordzistą okazał się 53-letni warszawianin, który przekroczył dozwoloną prędkość o 60 km/h. Jechał 110 km/h gdzie dozwolona prędkość to 50 km/h.

designed by know-line.pl