Tomaszów Lubelski: Śmiertelny wypadek w Łaszczowie

Data dodania: 18 czerwiec 2015

[b]Tomaszowscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj w południe w miejscowości Łaszczów. Kierujący rowerem wymusił pierwszeństwo przejazdu na kierowcy vw passata. 90-letni rowerzysta z obrażeniami przewieziony został do szpitala, gdzie zmarł.[/b]

Wczoraj po godz. 12: 00 w miejscowości Łaszczów doszło do zdarzenia drogowego. Kierujący rowerem wymusił pierwszeństwo przejazdu na kierującym vw. 90-letni rowerzysta został przewieziony do szpitala w Tomaszowie Lubelskim. Kilka godzin później w wyniku doznanych obrażeń zmarł. Samochodem m-ki vw kierował 27-letni mieszkaniec gm. Łaszczów. Jak wynika z ustaleń policjantów 90-letni mieszkaniec Łaszczowa wyjechał z podporządkowanej ulicy wprost pod nadjeżdżający samochód. Kierowca samochodu osobowego w chwili zdarzenia był trzeźwy.

Apelujemy do pieszych i kierowców o przestrzeganie zasad ruchu drogowego. Pamiętajmy, że piesi, rowerzyści i motocykliści jako niechronieni uczestnicy ruchu drogowego w spotkaniu z pojazdem nie mają szans i to oni są ofiarami wypadków drogowych, często ponosząc śmierć na miejscu.

A.G

designed by know-line.pl