Trasa koncertowa ATMASFERA 2016 – Poczuj Dobrą Energię!

Data dodania: 25 maj 2016
ATMASFERA Poczuj Dobrą Energię to ogólnopolska trasa koncertowa, która już wiosną odwiedzi 16 miast Polski i przekaże moc muzyki. Podczas trasy wystąpi jeden z najpopularniejszych polskich wokalistów, cieszący się niesłabnącą popularnością od wielu lat Andrzej Piaseczny. Dodatkowo w Łodzi, Krakowie, Gdańsku oraz Katowicach wystąpi w programie kabaretowym Piotr Bałtroczyk. W Lublinie zagości razem z nami Andrzej Grabowski. Podczas trasy mamy przewidziane niespodzianki, w kilku miastach wystąpi jeszcze jeden zanany i lubiany polski zespół. Bądźcie z nami, zapraszamy!

Andrzej Piaseczny – autor i wykonawca takich przebojów jak „Imię deszczu, „Niecierpliwi”, Prawie do nieba”, „Chodź, przytul, przebacz”, „Rysowane Tobie”, czy „Śniadanie do łóżka”. 24 marca 2015 roku ukazała się najnowsza płyta Andrzeja Piasecznego „Kalejdoskop”, która w dniu premiery otrzymała status platynowej.

Podczas całej trasy jako support zagra młody zespół LA VITA.

La Vita – gra tango, jak nikt inny w Polsce. Młodość, pasja i gorący temperament. Zostali zauważeni już jako licealiści, gdy wygrali międzynarodowy konkurs muzyki Astora Piazzolli we Włoszech. W 2012 roku nagrali świetnie przyjętą debiutancką płytę Tango Nuevo by Piazzolla. Od kilku lat ich koncerty rozpalają do czerwoności publiczność nie tylko w Polsce, ale i całej Europie.

Koncerty zostaną poprzedzone kampanią informacyjną „Numery Twoich Przyjaciół 998 – 112”.

""

(Wykorzystano materiały organizatora)

designed by net-line.pl