Trzy filmy premierowo na ekranach kin sieci Multikino

Data dodania: 23 czerwiec 2014

[center]Już 27 czerwca w kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć premierowo trzy filmy: „Transformers: Wiek zagłady”, komedię „Riwiera dla dwojga” z Emmą Thompson i Piercem Brosnanem oraz szwedzką czarną komedię „Stulatek, który wyskoczył przez okno i zniknął”.

#1R
„Transformers: Wiek zagłady” jest już czwartym filmem wyreżyserowanym przez Michaela Baya z odnoszącej olbrzymie sukcesy kasowe serii. Akcja filmu rozpoczyna się po bitwie, która ocaliła świat, pozostawiając miasto w ruinie. Kiedy ludzkość usiłuje stanąć na nogi, ujawnia się pewna grupa usiłująca przejąć kontrolę nad biegiem historii. Z pomocą ludzi Optimus Prime (głos – Peter Cullen) i Autoboty powstają, aby zmierzyć się z najbardziej przerażającym jak dotąd wyzwaniem. W tej niezwykłej przygodzie dobro zmierzy się ze złem i doprowadzi to do przełomowej bitwy, której polem stanie się cały świat.
O filmie „Transformers: Wiek zagłady”
Reżyseria: Michael Bay
Scenariusz: Ehren Kruger
Obsada:
Mark Wahlberg – Cade Yeager
Jack Reynor – Shane
Nicola Peltz – Tessa Yeager
Stanley Tucci – Joshua
Kelsey Grammer – Harold Attinger
Sophia Myles – Darcy
Titus Welliver – Savoy
Peter Cullen – Optimus Prime (głos)

#2L
Bohaterowie komedii „Riwiera dla dwojga” Kate (Emma Thompson) i Richard (Pierce Brosnan), choć rozwiedzeni, pozostają ze sobą w przyjaznych stosunkach. Na powrót jednoczy ich bankructwo funduszu emerytalnego, któremu przed laty powierzyli swoje oszczędności. Gdy okazuje się, że jego właściciel zafundował swojej narzeczonej warty 10 milionów dolarów diament, dawni małżonkowie postanawiają dostać się do jego luksusowej rezydencji na Lazurowym Wybrzeżu i ukraść drogocenny klejnot. Każde z nich myśli jednak o tym, jak przechytrzyć dawnego partnera.

O filmie „Riwiera dla dwojga”
Reżyseria: Joel Hopkins
Scenariusz: Joel Hopkins
Obsada:
Pierce Brosnan – Richard
Emma Thompson – Kate
Timothy Spall – Jerry
Tuppence Middleton – Sophie
Celia Imrie – Penelope
Tom Morton – Tim

#3R
Zdawać by się mogło, że pełne ekscytujących przygód życie Allana Karlssona dobiegnie końca w domu spokojnej starości. Nic bardziej mylnego. Bohater szwedzkiej komedii „Stulatek, który wyskoczył przez okno i zniknął”, mimo setki na karku, wciąż cieszy się doskonałym zdrowiem. Pewnego dnia ucieka z ośrodka, inicjując tym samym serię przezabawnych i zaskakujących zdarzeń. Walizka pełna pieniędzy, banda motocyklistów, słoń-cyrkowiec, angielski gangster-choleryk, najbardziej flegmatyczny policjant świata – dla przeciętniaka każdy z elementów osobliwej układanki stałby się przygodą życia. Ale nie dla Allana, który nie tylko był naocznym świadkiem, ale również odegrał kluczową rolę w najważniejszych wydarzeniach XX wieku. Podróżując po całym świecie i wykonując tajne misje, zawarł, między innymi, znajomość z generałem Franco, Stalinem, prezydentami USA Trumanem i Reaganem, Michaiłem Gorbaczowem oraz niezbyt lotnym bratem-bliźniakiem Alfreda Einsteina.

O filmie „Stulatek, który wyskoczył przez okno i zniknął”
Reżyseria: Felix Herngren
Scenariusz: Felix Herngren, Hans Ingemansson
Obsada:
Robert Gustafsson – Allan Karlsson
Iwar Wiklander – Julius
David Wiberg – Benny
Mia Skäringer – Gunilla
Jens Hultén – Gäddan
Bianca Cruzeiro – Caracas
Alan Ford – Pim
Sven Lönn – Hinken

Bilety na pierwsze premierowe pokazy można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android oraz iOS.

[/center]

designed by know-line.pl