Ukradli automat do gier i porzucili w lesie

Data dodania: 28 styczeń 2016

[b]Czterej młodzi mężczyźni w wieku 16-19 lat z gm. Tereszpol ukradli automat do gier zręcznościowych z przysklepowej budki. Włamali się do maszyny i ukradli ok. 1500 zł. Kradziony automat porzucili w lesie. Chwilę po zdarzeniu zostali ustaleni i zatrzymani przez policjantów. Za kradzież z włamaniem grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.[/b]

Wczorajszej nocy w gminie Tereszpol czterech młodych mężczyzn włamało się do przysklepowego pomieszczenia, w którym znajdował się automat do gier. Sprawcy wynieśli maszynę na zewnątrz, a następnie po przejściu kilkuset metrów w pobliże lasu porzucili automat. Wcześniej jednak włamali się do niego i ukradli pieniądze w wysokości ponad 1,5 tys. zł. Uszkadzając przy tym automat spowodowali kolejne straty, na które narazili właściciela maszyny. Funkcjonariusze chwilę po zdarzeniu ustalili i zatrzymali odpowiedzialnych za przestępstwo sprawców. Okazali się nimi czterej młodzi ludzie, w wieku 16-19 lat z gm. Tereszpol.

Łączne straty na jakie narazili poszkodowanego właściciela sięgają 4 tys. zł. Dwóm dorosłym sprawcom za kradzież z włamaniem grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Dwaj nieletni odpowiedzą przed sądem dla nieletnich.

designed by net-line.pl