Uwaga kierowcy! Zmiana organizacji ruchu w ciągu ul. Choiny

Data dodania: 01 czerwiec 2018

Informuję, że w związku z przystąpieniem wykonawcy przebudowy ul. Choiny do budowy sieci kanalizacji deszczowej i przebudowy sieci gazowej planowane są zmiany w organizacji ruchu. Tymczasowa organizacja ruchu zostanie wprowadzona w najbliższy wtorek (5 czerwca). Zakłada ona wyłączenie ul. Choiny z ruchu na odcinku od ul. Zelwerowicza do granicy miasta. Oznaczać to będzie, że:

 

– objazd zostanie poprowadzony ul. Zelwerowicza i DW809

– os. Choiny będzie obsługiwane wyłącznie wlotami od ul. Zelwerowicza i ul. Koncertowej

– w ciągu ul. Choiny między ul. Zelwerowicza a granicą miasta dopuszczony zostanie wyłącznie ruch pojazdów: komunikacji zbiorowej, taxi, służb komunalnych, budowy oraz dojazdu do posesji (stacja paliw, teren na którym znajduje się m.in siedziba SM Czechów) także tych położonych przy ul. Jurajskiej (ma połączenie wyłącznie z ul. Choiny)

 

Taka organizacja ruchu będzie obowiązywać do odwołania.

 

Ponadto, informuję że wykonawcy budowy łącznika ul. Kunickiego z ul. Wrotkowską (tzw. przedłużenie ul. Dywizjonu 303) została wydana zgoda na utrzymanie wyłączenia z ruchu ul. Smoluchowskiego na odcinku od ul. Nowy Świat do wjazdu na teren hurtowni z płytkami ceramicznymi i wyposażeniem łazienek do 23 czerwca

designed by know-line.pl