Uwaga kierowcy! Zmiany w organizacji ruchu na przebudowie skrzyżowania al. Solidarności z al. Sikorskiego i ul. gen. Ducha

Data dodania: 12 styczeń 2017

Wnajbliższy weekend wykonawca przystąpi do kolejnego etapu przebudowy al. Sikorskiego. Dotyczy to oczywiście zakresu objętego dokumentacją przebudowy skrzyżowania al. Solidarności z al. Sikorskiego i ul. gen. Ducha, czyli odcinka od ul. Jagiellońskiej do al. Solidarności. Na tym etapie wyłączona z ruchu zostanie jezdnia zachodnia al. Sikorskiego, czyli ta po stronie ogródków działkowych. Prace obejmą także południowo-zachodnią jezdnię al. Solidarności.

Zaplanowane roboty będą wiązały się ze zmianami w organizacji ruchu, które zostaną wprowadzone w nocy z piątku na sobotę (z 13 na 14 stycznia). Wtedy to ruch obustronny na al. Sikorskiego zostanie przeniesiony na świeżo-wykonaną jezdnię wschodnią (po stronie LPEC).

Wjazd na skrzyżowanie z al. Solidarności, dla jadących al. Sikorskiego w dół od ronda im. Honorowych Krwiodawców będzie możliwy po przejechaniu pod dwiema estakadami i będzie odbywał się 2 pasami ruchu.

Od najbliższego weekendu kierowcy jadący al. Solidarności od strony Warszawy w kierunku Rzeszowa również, w rejonie dawnej zatoki przystankowej na wysokości ul. Jagiellońskiej, przejadą przewiązką na północną jezdnię al. Solidarności. Skręt w prawo w al. Sikorskiego będzie możliwy na skrzyżowaniu w rejonie estakad.

Ruch na samym skrzyżowaniu będzie odbywał się wyłącznie w oparciu o oznakowanie pionowe i poziome.

designed by net-line.pl