V edycja Lubelskich Targów Piw Rzemieślniczych

Data dodania: 15 listopad 2019
V edycja Lubelskich Targów Piw Rzemieślniczych

Szykuj się na najlepszą piwną imprezę w Lublinie!

 

Okręt piwnej rewolucji zmierza do Lublina i jest coraz bliżej! Niesie ze sobą powiew nowości i na 3 dni zatrzyma się w porcie Lublin! Czeka nas spotkanie z blisko 35 najlepszymi browarami z Polski i z zagranicy, prawie 300 różnorodnych i oryginalnych piw, a także smakowite jedzenie. To wszystko za sprawą Lubelskich Targów Piw Rzemieślniczych, które po raz piąty odbędą się w Targach Lublin. Widzimy się 29 listopada – 1 grudnia 2019!

 

Masz dość piwnej nudy? Nie może Cię tu zabraknąć!

 

Browary rzemieślnicze rosną w siłę, a wraz z nimi bogata oferta, która pozawala odkrywać nowe gatunki, style, smaki, zapachy i bogaty świat piwowarstwa! Targi Lublin po raz piąty staną się największym pubem w Lublinie. Pubem, w którym będziecie mogli spróbować piw z blisko 40 browarów z Polski i z zagranicy (wśród wystawców pojawią się browary ze Stanów Zjednoczonych, Danii czy Słowacji). Każdy z nich przywiezie od kilku do kilkunastu swoich piw. Nie zabraknie prawdziwych sztosów i nowości, a zapowiedziane są także premiery! Za kranami będziecie mogli spotkać samych piwowarów, którzy chętnie podzielą się wiedzą i wyjaśnią, w jaki sposób powstał dany trunek.

 

Feeria barw i koncert smaków!

 

3 dni to nie lada gratka dla miłośników piwa. To idealna okazja, żeby rozsmakować się w bogatej ofercie różnorodnych piw. Na imprezie pojawią się m.in. piwa
z amerykańskimi chmielami, który nadaje solidną goryczkę, zapach i smak cytrusów oraz owoców tropikalnych. Będą także te z dodatkiem owoców: np. malin, mango czy truskawek. Fani ciemnych piw mogą przebierać wśród stoutów np. z dodatkiem kawy najwyższej jakości, czy tych leżakowanych w beczce po whisky albo koniaku. Tradycjonaliści znajdą świetne piwa pszeniczne pachnące bananami i goździkami. Przyjedziecie do Lublina samochodem? Nie szkodzi. Nasi wystawcy posiadają w swojej ofercie także piwa bezalkoholowe!

Targi to także doskonała okazja, żeby zaczerpnąć piwnej wiedzy. Zapraszamy na wykłady na temat piwowarstwa domowego, gdzie dowiecie się, jak uwarzyć własne piwo, jak je degustować, dobierać szkło i oceniać dany trunek.

 

W ubiegłym roku imprezę odwiedziło aż 10 tys. osób i to wyraźnie pokazuje, że Lublinianie i nasi goście z regionu i kraju szukają nowych smaków i od piwa wymagają czegoś więcej. Lubelskie Targi Piw Rzemieślniczych promują kulturę piwną i pokazują, że piwo to nie tylko koncernowy lager, ale całe bogactwo różnych stylów.

Kto powinien przyjść na LTPR? – Zapraszamy nawet tych, którzy nie lubią piwa. Wśród takiej ilości i różnorodności na pewno uda się wybrać coś wyjątkowego i przekonać do tego, że piwo to nie jest nudny napój. LTPR to także okazja do poszerzenia swojej wiedzy na temat piwa, dlatego warto zajrzeć na stoisko Lubelskiego Oddziału Polskiego Stowarzyszenia Piwowarów Domowych. 

Lubelskie Targi Piw Rzemieślniczych to nie tylko wyśmienite piwo, ale również pyszne jedzenie. Na placu przez halą stanie kilkanaście foodtrucków. Natomiast w sobotę i niedzielę na tej samej hali odbędą się Kolorowe Jarmarki. Jest to impreza dla miłośników rękodzieła i ekologicznej żywności. Wystawcy zaprezentują piękne wyroby, które idealnie sprawdź się jako mikołajkowe upominki i świąteczne prezenty. Nie zabraknie także ozdób, którymi będzie można ozdobić swoje mieszkanie.

CZAS I MIEJSCE:

Targi Lublin ul. Dworcowa 11, 20-406 Lublin; Hala: C

Godziny wstępu:

  • 29.11.2019 (piątek) – 16:00 – 00:00
  • 30.11.2019 (sobota) – 12:00 – 00:00
  • 10.12.2019 (niedziela) – 12:00-18:00

Bilety: bilet jednodniowy wielokrotnego wstępu (opaska) – sprzedaż on-line 9 zł / sprzedaż w kasach stacjonarnych 10 zł

Bilety w przedsprzedaży do nabycia na Tobilet.pl – http://bit.ly/30eJ8sV

designed by net-line.pl