V Pulavian Blues Festival (2-3 marca)

Data dodania: 20 luty 2012

2 i 3 marca tego roku świętujemy mały jubileusz puławskiego festiwalu bluesowego. To już piąta edycja PULAVIAN BLUES FESTIVAL. Wszyscy wielbiciele bluesa niech zarezerwują sobie czas od piątkowego wieczoru do porannych godzin niedzielnych, bo w tym roku będzie się sporo działo.

Do naszego ośrodka przyjadą znani i lubiani muzycy. Gwiazdą tegorocznego Festiwalu będzie zwycięzca pierwszej edycji programu X-Factor goszczącego na antenie TVN, czyli Gienek Loska z zespołem. Po jego koncercie zapraszamy wszystkich do Klubu „SMOK” na dalszą część muzycznych wrażeń. Brytyjczyk Krissy Matthews z zespołem na pewno rozgrzeje publiczność i ośmieli kogoś do wystąpienia na scenie podczas nocnego jam session z muzykami.

#2c

Drugi dzień Festiwalu to kolejna dawka bluesowego grania. Koncert zespołu Wielka Łódź poprzedzi suport puławskiej kapeli Zły Sen, a na zakończenie zagra bardzo dobrze znany puławskiej publiczności zespół Boogie Boys, który zgromadził u nas już spore grono wielbicieli i wielbicielek… Ich koncert gwarantuje granie do samego rana.

Ponieważ pamięć ludzka jest dobra, ale krótka, przygotowujemy w tym roku niespodziankę dla wszystkich stałych bywalców i wiernych fanów naszego Festiwalu. Wystawa fotograficzna „5 lat PULAVIAN BLUES FESTIVAL w obiektywie” na pewno przypomni niektórym ulotne momenty minionych już edycji, a może kogoś zaskoczy uwieczniona w obiektywie aparatu chwila…

Natomiast płyta DVD, pt. „Krótki film o… PULAVIAN BLUES FESTIVAL” będzie bluesową podróżą po najlepszych momentach muzycznych z poprzednich edycji Festiwalu. Ta muzyka porywa tłumy i my Państwu to gwarantujemy! Płytę będzie można otrzymać gratis przy zakupie karnetu.

designed by net-line.pl