VII Międzynarodowe Targi Pracy 7 marca

Data dodania: 02 marzec 2012

Wojewódzki Urząd Pracy w Lublinie i Europejskie Służby Zatrudnienia – EURES we współpracy z Targami Lublin S.A. zapraszają na VII edycję Międzynarodowych Targów Pracy, które odbędą się 7 marca 2012 roku w Centrum Wystawienniczym Targów Lublin S.A. w Lublinie, Dworcowa 11.

W targach weźmie udział ponad 60 wystawców zarówno regionalnych, krajowych jak i zagranicznych. Wśród nich znajdą się doradcy EURES, którzy będą informować o możliwościach podjęcia zatrudnienia oraz warunkach życia i pracy w Wielkiej Brytanii, Holandii, Szwajcarii, Słowenii, Szwecji, Irlandii, Finlandii, Norwegii, Niemczech, Austrii, Czechach i Danii. Do udziału w VII Międzynarodowych Targach Pracy zgłosiły się także Akademickie Biura Karier , agencje pośrednictwa pracy oraz inne firmy nie tylko z regionu lubelskiego, które podczas targów przeprowadzą rekrutację na nowe stanowiska pracy.

Na stoisku Państwowej Inspekcji Pracy będzie można zasięgnąć porady dotyczącej prawa pracy. Ponadto wśród wystawców znajdą się również przedstawiciele takich instytucji jak ZUS, Izba Skarbowa czy NFZ, którzy będą informować o wszelkich istotnych kwestiach związanych z profilem działalności w kontekście podejmowania pracy za granicą przez obywateli polskich. Będzie więc możliwość uzyskania informacji na temat ubezpieczeń społecznych, ubezpieczenia zdrowotnego czy też rozliczania podatku od dochodów uzyskanych za granicą.

Doradcy EURES przeprowadzą także cykl prezentacji z zakresu warunków życia i pracy w różnych krajach UE/EOG,

Zapraszamy nie tylko osoby poszukujące pracy, ale także wszystkich zainteresowanych pozyskaniem wszelkiego rodzaju informacji dotyczących ubezpieczeń czy prawa pracy. Warto również zabrać ze sobą kilka egzemplarzy CV (zarówno w j. polskim jak i angielskim) oraz kopie dokumentów potwierdzających doświadczenie i kwalifikacje.

[b]WSTĘP WOLNY

7 Marca 2012

w godz. 10.00 – 17.00

Zapraszamy również na uroczyste otwarcie o godzinie 10.[/b]

designed by net-line.pl