W wakacje podróżuj z POLREGIO! Wszędzie z jednym biletem

Data dodania: 28 czerwiec 2024
W wakacje podróżuj z POLREGIO! Wszędzie z jednym biletem

Mamy świetną wiadomość! W tym roku do naszej oferty powrócił na wakacje „Bilet tygodniowy wakacyjny”, który cieszył się dużą popularnością zeszłego lata. Teraz znów będzie można przekonać się, że nie ma nic prostszego niż wakacyjne podróżowanie z POLREGIO. Sprzedaż sezonowego biletu rusza 1 lipca, a akcja trwa do końca wakacji. Bilet jest dostępny w dwóch wersjach i w atrakcyjnych cenach.

Z Beskidów na Mazury, a potem jeszcze spontaniczna wycieczka do Krakowa? Tak, ponieważ planowanie wakacji z POLREGIO to wyjątkowa wygoda i wiele możliwości odkrywania zakątków Polski. To właśnie zapewnia bilet, który przygotowaliśmy specjalnie na lato.

„Bilet tygodniowy wakacyjny” to bilet sieciowy, który uprawnia do wielokrotnych przejazdów pociągami. Przez cały czas jego ważności, czyli od 1 lipca do 1 września 2024 r., każda osoba może korzystać bez ograniczeń z połączeń w ramach obowiązywania oferty. Od momentu zakupu bilet jest ważny przez 7 kolejnych dni. Należy jednak mieć na uwadze, że bilet jest w sprzedaży do 26 sierpnia 2024 r.

Ten sezonowy bilet jest dostępny w dwóch wersjach:
. w tańszej, za 149 zł, uprawniającej do przejazdów pociągami POLREGIO;
. w droższej, za 179 zł, uprawniającej do przejazdów pociągami POLREGIO oraz pociągami uruchamianymi przez Łódzką Kolej Aglomeracyjną, Arriva RP i Koleje Wielkopolskie.
„Bilet tygodniowy wakacyjny” jest imienny. Trzeba go podpisać imieniem i nazwiskiem przed rozpoczęciem pierwszego przejazdu i zawsze podczas podróży mieć dokument potwierdzający tożsamość.
Bilet tygodniowy można kupić w kasach i automatach biletowych, w pociągu u obsługi i przez system mPOLREGIO.
Z biletu wakacyjnego są wyłączone przejazdy na terenie województw:
. pomorskiego, ograniczonego stacjami: Bukowo Człuchowskie, Czarne, Gardeja, Prabuty, Silno, Słosinko, Smętowo, Stare Pole, Sycewice, Szlachta;
. dolnośląskiego, ograniczonego stacjami: Wilków Namysłowski, Borucice, Lipki, Paczków, Pawłów Wlkp., Rawicz, Bytom Odrzański (tylko w pociągach relacji Zielona Góra Gł. – Leszno i Leszno – Zielona Góra Gł.), Iłowa Żagańska (tylko w pociągach relacji Zielona Góra Gł. – Jelenia Góra i Jelenia Góra – Zielona Góra Gł.), Stare Drzewce;
. podkarpackiego, ograniczonego stacjami: Czarna Tarnowska, Werchrata, Zaklików, Siepietnica i Wielowieś oraz na odcinkach: Czarna Tarnowska – Tarnów, Siepietnica – Gorlice i Wielowieś – Sandomierz.

designed by know-line.pl