Warsztaty Fotograficzne – Fotografia Koncertowa

Data dodania: 05 lipiec 2016

""

 

Lubisz robić zdjęcia? Nie wyobrażasz sobie życia bez muzyki? Zapraszamy na Most Kultury na praktyczną naukę fotografii koncertowej, którą poprowadzi Lubelska Szkoła Fotografii. Podczas spotkania uczestnicy dowiedzą się, na co bezwzględnie należy zwrócić uwagę i jak unikać najczęściej popełnianych błędów. Nauka będzie miała charakter wyłącznie praktyczny. Ilość miejsc w grupie jest ograniczona.

Zgłoszenia przyjmujemy mailowo: MostKultury2016@lsfoto.pl . W treści prosimy o podanie imienia, nazwiska i numeru telefonu. Temat wiadomości: Warsztaty Fotografii Koncertowej.

Warsztaty Fotograficzne – Klasyczna Camera Obscura
Początki fotografii są niezwykle fascynujące. Chcesz przenieść się do XIX wieku i razem z nami robić zdjęcia tak jak pionierzy fotografii? Zapraszamy do wspólnego odkrywania magii pierwszych fotografii. Pod okiem wykładowcy uczestnicy wykonają najpierw swój aparat z pudełka. Następnie naświetlą i wywołają negatyw, by na koniec techniką stykową otrzymać czarno biały pozytyw. Specjalnie na tę okazję zorganizowana zostanie ciemnia fotograficzna w namiocie. Każdy z uczestników wykona kilka fotografii. W zamyśle organizatorów jest organizacja wystawy powarsztatowej.

Ilość miejsc w grupie jest ograniczona. Zgłoszenia przyjmujemy mailowo: MostKultury2016@lsfoto.pl. W treści prosimy o podanie imienia, nazwiska i numeru telefonu. Temat wiadomości: Klasyczna Camera Obscura.

Terminy:
10 lipca – 16:30-19:30
14 lipca – 15-18:00
19 lipca – 15-18:00
23 lipca – 15-18:00

designed by net-line.pl