Warsztaty muzyki gospel w Świdniku

Data dodania: 17 sierpień 2012

Warsztaty Muzyki Gospel
W ramach III Ogólnopolskiego Festiwal Muzyki Chrześcijańskiej MARANATHA
Świdnik, 14 – 16 września 2012

Czy lubisz śpiewać i pragniesz rozwijać swe umiejętności wokalne? Czy szukasz możliwości uczenia się od najlepszych wokalistów i trenerów wokalnych? Czy wciąż ci brak muzycznych spotkań z ludźmi, szukających żywej i wartościowej muzyki?

Po raz pierwszy w Świdniku będzie okazja by uczestniczyć w Warsztatach Muzyki Gospel, jakie odbędą się ramach III Ogólnopolskiego Festiwal Muzyki Chrześcijańskiej MARANATHA. To już trzecia edycja tego festiwalu, który organizuje Miejski Ośrodek Kultury w Świdniku. Podczas warsztatów stworzymy duży chór, który wspólnie zaśpiewa podczas radosnego, finałowego koncertu. To będzie niezwykłe święto muzyki gospel w Świdniku!
Zajęcia warsztatowe oraz koncert finałowy poprowadzą Grzegorz Głuch (Gospel Rain, TGD, aranżer i chórmistrz telewizyjnej „Bitwy na Głosy”), Sylwia Piotrowska oraz Jakub Piotrowski (Gospel Rain, Studio Jazzu i Muzyki Rozrywkowej J’Sound) oraz inni wokaliści i muzycy Gospel Rain. W czasie warsztatów będzie przede wszystkim okazja do nauczenia się kilkunastu specjalnie przygotowanych piosenek w pełnej, wielogłowej aranżacji wokalnej, które zostaną wspólnie wykonane podczas finałowego koncertu. Warsztaty mają także na celu rozwijanie umiejętności wokalnych, poprzez wspólne zajęcia emisyjne, powadzone przez najlepszych specjalistów z tej dziedziny muzyki. Niewątpliwie warsztaty będą też okazją do integracji społeczności ludzi mających pasję do wspólnego i radosnego śpiewania.
Plan naszego trzydniowego wydarzenia przewiduje zajęcia warsztatowe (próby, zajęcia emisyjne) w piątek 14 września (godz. 17.00-20.00), sobotę 15 września (godz. 9.30-12.00 oraz 15.00-18.30). W niedzielę 16 września odbędzie się próba (10.00-13.00) oraz koncert finałowy, który rozpocznie się o godzinie 18.00.
Wszystkie zajęcia oraz koncert będą odbywać się w Kościele p/w Chrystusa Odkupiciela w Świdniku, ul. Kosynierów 6.
Koszt warsztatów wynosi jedynie 10 zł!

#2c

Nabór zainteresowanych do udziału w warsztatach będzie trwać w terminie 13 sierpnia – 10 września 2012 oraz odbywać się wyłącznie za pośrednictwem strony internetowej:
www.gospelrain.pl/warsztaty2012
Bezpośrednio pod zakończeniu terminu naboru uczestnicy otrzymają potwierdzenia przyjęcia oraz szczegółowy plan warsztatów i niezbędne materiały.
Nie zwlekaj do ostatniej chwili, lista miejsc jest ograniczona!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

www.mok.swidnik.pl
www.gospelrain.pl

designed by know-line.pl