Warsztaty Teatralne „Kolory Kultury”

Data dodania: 25 październik 2011

Warsztaty Teatralne
29 października 2011 godz. 11:00
Teatr im. H. CH. Andersena
Ul. Dominikańska 1

Stowarzyszenie Grupa Projekt w ramach cyklu „Kolory Kultury” zaprasza na bezpłatne warsztaty improwizacji teatralnej dla dzieci ( od 7 r.ż) z rodzicami. Przedstawimy improwizajcę teatralną jako sposób na wspólną zabawę, ale też alternatywną metodę rozwiązywania sytuacji konfliktowych, która umożliwia również rozwijanie wyobraźni, ale też umiejętności interpersonalnych, uczy wzajemnej współpracy i usprawnia komunikację. Warsztaty obejmują ćwiczenia aktorskie i odgrywanie improwizowanych scenek tematycznych.

Zajęcia prowadzi Przemysław Buksiński – aktor, trener technik teatralnych i interpersonalnych, konferansjer, animator kultury, założyciel grupy teatralnej „No Potatoes”. Uczestnicy warsztatów będą mieli szansę na prezentację umiejętnosci zdobytych na warsztatach podczas wieczornego spektaklu grupy „No Potaotes”.
Liczba miejsc ograniczona, chetnych prosimy o zgłaszanie się na adres: info@kolorykultury.pl


Spektakl Improv Teatru ”No Potatoes”
29 października 2011 godz. 17:00
Teatr im. H. CH. Andersena
Ul. Dominikańska 1

No Potatoes – grupa improwizacji teatralnej działająca w Lublinie od 2008. Na „Kolorach Kultury” grupa zmierzy się z wyzwaniami, które postawi przed nimi dziecięca publiczność. Temat pokazu stanowić będzie hasło „Rodzina”.

#2c

Zapraszamy: pokaz otwarty, wstęp wolny!
Pierwszeństwo mają osoby, które zgłoszą się mailowo: info@kolorykultury.pl

Więcej informacji:

„Kolory Kultury”: www.kolorykultury.pl

Stowarzyszenie Grupa Projekt: wwwhttp://www.grupaprojekt.org/

designed by know-line.pl