Warto odwiedzić sklepy Flügger farby

Data dodania: 15 luty 2012

 
 
[center][b][size=18]4 powody,[/size] dla których
[size=18]warto odwiedzić sklepy Flügger farby[/size]
w Lublinie[/b][/center]

#1c

 

#2l
[b]1. To nie jest zwykły sklep z farbami[/b]
Jeśli szukasz ciekawych rozwiązań w skandynawskim stylu, zajrzyj do nowo otwartego sklepu Flügger farby. Znajdziesz tu nie tylko szeroki wybór farb, tapet, ale także narzędzia, grunty i masy szpachlowe potrzebne do remontu! A to wszystko po sąsiedzku.

#3l
[b]2. Skorzystaj z darmowej porady[/b]
Nie wiesz na co się zdecydować, jakie produkty spełnią Twoje oczekiwania? Jaką farbą pomalować kuchnie, jaki kolor wybrać do salonu, a jaką tapetę do przedpokoju. Odwiedź nasz sklep i skorzystaj z porady pracowników, którzy dopasują rozwiązanie do Twoich potrzeb i możliwości.

#4l
[b]3. Blisko Ciebie [/b]
Mamy filie w wielu krajach, ale …. najbardziej cenimy kontakty lokalne. Dlatego dla najbliższych sąsiadów, dla Ciebie przygotowaliśmy specjalny rabat sąsiedzki. O szczegóły pytaj w sklepach przy ulicy Rusałki 6 i al. Kraśnickiej 211B!

#5l
[b]4. Myślimy o naturze, myślimy o Tobie[/b]
Posiadanie fabryk oraz sieci własnych sklepów pozwala nam pracować zgodnie z wartościami, które cenimy. Widać to w naszych relacjach, asortymencie, wzornictwie czy produkcji. Widać to w myśleniu o naturze i swoich korzeniach. Dlatego od lat specjalizujemy się w produkcji bezpiecznych dla środowiska i użytkownika farb na bazie wody. Większość produktów Flügger posiada znak Ecolabel – europejskie oznakowanie ekologiczne.

[b]Jeśli tych kilka powodów nie przekonało Ciebie do nas, to …. ! Odwiedź nas po prostu w nowo otwartych sklepach, gdzie przy kawie porozmawiamy o remoncie, wykończeniu wnętrz i związanych z tym potrzebami.

Potrzebujesz więcej informacji?[/b]
Zajrzyj na flugger.pl lub porozmawiaj z handlowcami ze sklepów Flügger farby przy [b]ul. Rusałki 6 (tel. 81 503 0253) i al. Kraśnickiej 211B (81 536 99 45). [/b]

designed by net-line.pl